Championship Sprints
A-Main -- 1. Kyle Ezell, Elgin; 2. Koby Barksdale, Norman; 3. T.J. Herrell, Wichita Falls, Texas; 4. Morgan
Fletcher, Lawton; 5. Joe Bob Lee, Cache; 6. Nick Bates, Lawton; 7. Jimmy Taylor, Choctaw; 8. Derrick Gentilly,
Carnegie; 9. Michael Gossman, Newcastle; 10. Doug Joyner, Lawton; 11. Jerry Bruner, Indiahoma; 12. Chris
Jensen, Moore; 13. Shawn Bloomquist, Indiahoma.

Heat 1 -- 1. Morgan Fletcher, Lawton; 2. Koby Barksdale, Norman; 3. Jerry Bruner, Indiahoma; 4. T.J. Herrell,
Wichita Falls, Texas; 5. Derrick Gentilly, Carnegie; 6. Doug Joyner, Lawton; 7. TJ Honkomp, Iowa Park, Texas.

Heat 2 -- 1. Kyle Ezell, Elgin; 2. Joe Bob Lee, Cache; 3. Shawn Bloomquist, Indiahoma; 4. Nick Bates, Lawton;
5. Michael Gossman, Newcastle; 6. Jimmy Taylor, Choctaw; 7. Chris Jensen, Moore.


Wingless Limited Sprint Cars
A-Main  -- 1. Brent Stapp, Duncan; 2. Duane Baker, Chickasha; 3. Gil White, Blanchard; 4. Dillon Burks, Wilson;5. Tommy Holder, Blanchard; 6. Ryan Dean, Oklahoma City; 7. David Baxter, Del City; 8. Lee Wade, OklahomaCity; 9. Chance Nestell, Piedmont; 10. Chris Gordon, Lawton; 11. Scotty` Street, Wichita Falls, Texas; 12. DavidMcduffee, Choctaw; 13. K.B. Hennessee, Lawton; 14. Lance Lindsey, Wichita Falls, Texas; 15. Koby Barksdale,Norman; 16. CJ Brewer, Blanchard; 17. Michael Scott, Midwest City.

Heat 1 -- 1. Michael Scott, Midwest City; 2. Koby Barksdale, Norman; 3. Brent Stapp, Duncan; 4. Lee Wade,Oklahoma City; 5. Ricky Crawford, Oklahoma City; 6. Sheldon Leeskamp, Moore.

Heat 2 -- 1. David Baxter, Del City; 2. Dillon Burks, Wilson; 3. Scotty` Street, Wichita Falls, Texas; 4. DuaneBaker, Chickasha; 5. K.B. Hennessee, Lawton; 6. Lance Lindsey, Wichita Falls, Texas; 7. Ryan Dean, Oklahoma

Heat 3-- 1. Gil White, Blanchard; 2. Tommy Holder, Blanchard; 3. Chance Nestell, Piedmont; 4. Chris Gordon,Lawton; 5. David Mcduffee, Choctaw; 6. CJ Brewer, Blanchard.


Mini Stocks
A-Main  -- 1. Tyler Webb, Wichita Falls, Texas; 2. James Norton, Marlow; 3. Brian Ward, Edmond; 4. Mike
Gregory, Binger; 5. Dakota Davies, Marlow; 6. Dillan Randall, Edmond; 7. Aaron Rogers, Wichita Falls, Texas; 8.
Kelsey Baggett, Iowa Park, Texas; 9. Gary Stephens, Frederick; 10. Peyton Reinke, Burkburnett, Texas; 11. Daniel
Hufnagel, Lawton; 12. Dustin Southerland, Geronimo; 13. Mark Hodgkins, Manitou; 14. Preston Spitsnangle,
Wichita Falls, Texas; 15. Richard Pece, Warr Acres; 16. Tres Miller, Cache; 17. Dylan Deluca, Elgin; 18. Shane
Henning, Lawton; 19. Dustin McCracken, Elgin; 20. James Payne, Altus.

B-Main  -- 1. Tres Miller, Cache; 2. Aaron Rogers, Wichita Falls, Texas; 3. Daniel Hufnagel, Lawton; 4. Mark
Hodgkins, Manitou; 5. Rosie Ward, Cache; 6. Terry Turner, Cache; 7. Dylan Frazier, Lawton; 8. Mecaila
Southerland, Geronimo; 9. Tom King, Lawton; 10. Brooks Payne, Wichita Falls, Texas.

Heat 1 -- 1. Richard Pece, Warr Acres; 2. Brian Ward, Edmond; 3. Peyton Reinke, Burkburnett, Texas; 4. Dillan
Randall, Edmond; 5. Aaron Rogers, Wichita Falls, Texas; 6. Mecaila Southerland, Geronimo; 7. John Deluca,
Elgin; 8. Terry Roach, Lawton.

Heat 2 -- 1. Dustin McCracken, Elgin; 2. Dakota Davies, Marlow; 3. Dustin Southerland, Geronimo; 4. Kelsey
Baggett, Iowa Park, Texas; 5. Terry Turner, Cache; 6. Mark Hodgkins, Manitou; 7. Brooks Payne, Wichita Falls,
Texas; 8. Dylan Frazier, Lawton.

Heat 3 -- 1. James Norton, Marlow; 2. Shane Henning, Lawton; 3. Dylan Deluca, Elgin; 4. Gary Stephens,
Frederick; 5. Rosie Ward, Cache; 6. Tres Miller, Cache; 7. Timothy Newell, Burkburnett, Texas.

Heat 4 -- 1. Tyler Webb, Wichita Falls, Texas; 2. Mike Gregory, Binger; 3. Preston Spitsnangle, Wichita Falls,
Texas; 4. James Payne, Altus; 5. Daniel Hufnagel, Lawton; 6. Tom King, Lawton.


Limited Modified
A-Main  -- 1. Chris Foster, Tuttle; 2. David Bolf, Wichita Falls, Texas; 3. Jeremy Allen, Blanchard; 4. Trevor
Foley, Iowa Park, Texas; 5. Raymond Wright, Oklahoma City; 6. Justin Cox, Blanchard; 7. David Shipman,
Duncan; 8. Matthew Marsh, Cache; 9. Terry Little, Lawton; 10. Aaron Alley, Lakeside City, Texas; 11. Kale
Westover, Tuttle; 12. Chism Bishop, Cache; 13. Tim Henson, Indiahoma; 14. Keith Salazar, Waurika; 15. Mason
Smith, Wichita Falls, Texas; 16. Anthony Miller, Lawton; 17. Terrell Evans, Cache; 18. Nick Richard, Lawton; 19.
Curtis Martin, Tuttle; 20. Dylan Ballard, Cache.

B-Main  -- 1. Jeremy Allen, Blanchard; 2. Kale Westover, Tuttle; 3. Nick Richard, Lawton; 4. Tim Henson,
Indiahoma; 5. Terrell Evans, Cache; 6. Larry Craig, Lawton; 7. Brandon Pedigo, Lawton; 8. Taylor Hanson,
Lawton; 9. Kody Kastner, Lawton; 10. Ro Epps, Lawton.

Heat 1 -- 1. Chism Bishop, Cache; 2. Keith Salazar, Waurika; 3. Raymond Wright, Oklahoma City; 4. Terry Little,
Lawton; 5. Matthew Marsh, Cache; 6. Nick Richard, Lawton; 7. Kody Kastner, Lawton; 8. Brandon Pedigo, Lawton.

Heat 2 -- 1. Chris Foster, Tuttle; 2. David Bolf, Wichita Falls, Texas; 3. Dylan Ballard, Cache; 4. Trevor Foley,
Iowa Park, Texas; 5. Mason Smith, Wichita Falls, Texas; 6. Terrell Evans, Cache; 7. Taylor Hanson, Lawton; 8.
Larry Craig, Lawton; 9. Ro Epps, Lawton.

Heat 3 -- 1. David Shipman, Duncan; 2. Aaron Alley, Lakeside City, Texas; 3. Justin Cox, Blanchard; 4. Anthony
Miller, Lawton; 5. Curtis Martin, Tuttle; 6. Brandon Ruddock, Lawton; 7. Tim Henson, Indiahoma; 8. Jimmy
Curtsinger, Cache; 9. Kipp Ruddock, Lawton.

<
aaaaaaaaaaaaiii