Mini Stocks
A-Main -- 1. Tyler Webb, Wichita Falls, Texas; 2. Dakota Davies, Marlow; 3. Mike Gregory, Binger; 4. Dylan Deluca, Elgin; 5. Kelsey Baggett, Iowa Park, Texas; 6. Dillan Randall, Edmond; 7. John Deluca, Elgin; 8. Preston Spitsnangle, Wichita Falls, Texas; 9. Gary Stephens, Frederick; 10. Daniel Hufnagel, Lawton; 11. Mecaila Southerland, Geronimo; 12. Mark Hodgkins, Manitou; 13. Rosie Ward, Cache; 14. Dylan Frazier, Lawton; 15. Terry Turner, Cache; 16. David McCracken, Elgin; 17. Peyton Reinke, Burkburnett, Texas; 18. Brian Ward, Edmond; 19. Austin Hunt, Altus; 20. Tommy Tupin, Marlow.

B-Main -- 1. Tommy Tupin, Marlow; 2. David McCracken, Elgin; 3. Mecaila Southerland, Geronimo; 4. Terry Turner, Cache; 5. Dylan Frazier, Lawton; 6. John Hurst, Rush Springs; 7. Tres Miller, Cache; 8. Clyde Ikeler, Wichita Falls, Texas; 9. Dustin McCracken, Elgin.

Heat 1 -- 1. Mike Gregory, Binger; 2. Dillan Randall, Edmond; 3. Dylan Deluca, Elgin; 4. Preston Spitsnangle, Wichita Falls, Texas; 5. Rosie Ward, Cache; 6. Mecaila Southerland, Geronimo; 7. David McCracken, Elgin; 8. Clyde Ikeler, Wichita Falls, Texas; 9. James Norton, Marlow.

Heat 2 -- 1. Austin Hunt, Altus; 2. Tyler Webb, Wichita Falls, Texas; 3. John Deluca, Elgin; 4. Peyton Reinke, Burkburnett, Texas; 5. Kelsey Baggett, Iowa Park, Texas; 6. Terry Turner, Cache; 7. John Hurst, Rush Springs; 8. Dustin McCracken, Elgin; 9. Dylan Frazier, Lawton.

Heat 3 -- 1. Dakota Davies, Marlow; 2. Brian Ward, Edmond; 3. Mark Hodgkins, Manitou; 4. Gary Stephens, Frederick; 5. Daniel Hufnagel, Lawton; 6. Tommy Tupin, Marlow; 7. Tom King, Lawton; 8. Tres Miller, Cache.


USRA Modifieds

A-Main -- 1. Lucas Steele, Lawton; 2. Jason Hilliard, Cache; 3. Randy Golden, Tuttle; 4. Bill Pickard, Mustang; 5. Jayman Gregory, Ft Cobb; 6. Garry Little, Lawton;

Heat 1 -- 1. James Reed, Oklahoma City; 2. Jason Hilliard, Cache; 3. Jayman Gregory, Ft Cobb; 4. Garry Little, Lawton; 5. Randy Golden, Tuttle; 6. Bart Jackson, Cache.

Heat 2 -- 1. Thomas Nunley, Marlow; 2. Stan Reed Jr, Oklahoma City; 3. Lucas Steele, Lawton; 4. Bill Pickard, Mustang; 5. Chris Cary, Altus.


ASCS Red River Region Sprint Cars
A-Main -- 1. Wayne Johnson;; 2. Blake Hahn, Sapulpa; 3. Matt Covington, Glenpool; 4. Brandon Long, Wichita Falls, Texas; 5. Brandon Hanks, Burlison, Tenn.; 6. Jason McDougal;; 7. John Carney, Lubbock, Texas; 8. Alex Sewell, Broken Arrow; 9. Joe Bob Lee, Cache; 10. Harli White;; 11. Fred Mattox, Drumright; 12. Koby Barksdale, Norman; 13. Jake Greiden;; 14. Mickey Walker;; 15. Michelle Decker, Guthrie; 16. Kade Morton, Coweta; 17. Ryan Padgett, Anadarko; 18. Kyle Ezell, Elgin; 19. Denny Cothran, Wichita Falls, Texas; 20. Joe Wood Jr.


Limited Modified

A-Main -- 1. Shawn Jorski, Mustang; 2. Kale Westover, Tuttle; 3. Mitchell HensonIndiahoma; 4. Phillip Campbell, Seymour, Texas; 5. Trevor Foley, Iowa Park, Texas; 6. Curtis Martin, Tuttle; 7. Jeremy Allen,
Blanchard; 8. Raymond Wright, Oklahoma City; 9. Terry Little, Lawton; 10. Cole Dennis, Altus; 11. Matthew Marsh, Cache; 12. Mason Smith, Wichita Falls, Texas; 13. Rob Bland, Cyril; 14. Chris Foster, Tuttle; 15. Nick Richard, Lawton; 16. David Shipman, Duncan; 17. Dylan Ballard, Cache; 18. Anthony Miller, Lawton

B-Main 1 -- 1. Mason Smith, Wichita Falls, Texas; 2. Kipp Ruddock, Lawton; 3. Keith Salazar, Waurika; 4. Larry Craig, Lawton; 5. Kody Kastner, Lawton; 6. Taylor Hanson, Lawton; 7. Brandon Pedigo, Lawton.

B-Main 2 -- 1. Curtis Martin, Tuttle; 2. Cole Dennis, Altus; 3. Michael Smith, Wichita Falls, Texas; 4. Larry Fletcher, Cache; 5. Justin Cox, Blanchard; 6. Bryan Holden, Seymour, Texas; 7. Brian Harrison, Lawton.

Heat 1 -- 1. Kale Westover, Tuttle; 2. Anthony Miller, Lawton; 3. Raymond Wright, Oklahoma City; 4. David Shipman, Duncan; 5. Cole Dennis, Altus; 6. Brandon Pedigo, Lawton; 7. Larry Craig, Lawton; 8. Kody Kastner,

Heat 2 -- 1. Phillip Campbell, Seymour, Texas; 2. Mitchell Henson, Indiahoma; 3. Jeremy Allen, Blanchard; 4. Matthew Marsh, Cache; 5. Keith Salazar, Waurika; 6. Justin Cox, Blanchard; 7. Bryan Holden, Seymour, Texas; 8. Robert Elliott, Clinton.

Heat 3 -- 1. Dylan Ballard, Cache; 2. Rob Bland, Cyril; 3. Terry Little, Lawton; 4. Trevor Foley, Iowa Park, Texas; 5. Larry Fletcher, Cache; 6. Curtis Martin, Tuttle; 7. Kyle Bridges, Lawton; 8. Kipp Ruddock, Lawton.

Heat 4 -- 1. Nick Richard, Lawton; 2. Chris Foster, Tuttle; 3. Shawn Jorski, Mustang; 4. Terrell Evans, Cache; 5. Michael Smith, Wichita Falls, Texas; 6. Mason Smith, Wichita Falls, Texas; 7. Taylor Hanson, Lawton; 8. Brian Harrison, Lawton.
aaaaaaaaaaaaiii