Championship Sprints
A-Main -- 1. Kyle Ezell, Elgin; 2. Gary Owens, Pauls Valley; 3. Koby Barksdale, Norman; 4. Joe Bob Lee,Cache; 5. Morgan Fletcher, Lawton; 6. Nick Bates, Lawton; 7. Tony Layton, Lawton; 8. T.J. Herrell, Wichita Falls,Texas; 9. Michael Gossman, Newcastle; 10. Brandon Haddad, Norman; 11. Derrick Gentilly, Carnegie; 12. DougJoyner, Lawton; 13. TJ Honkomp, Iowa Park, Texas; 14. Jeff Garnett, Yukon; 15. Jerry Bruner, Indiahoma; 16.Brayden Voight, Wichita Falls, Texas.

Heat 1 -- 1. Nick Bates, Lawton; 2. Morgan Fletcher, Lawton; 3. Kyle Ezell, Elgin; 4. Koby Barksdale, Norman; 5.Brandon Haddad, Norman; 6. Michael Gossman, Newcastle; 7. Doug Joyner, Lawton; 8. Jeff Garnett, Yukon.

Heat 2 -- 1. Tony Layton, Lawton; 2. Gary Owens, Pauls Valley; 3. Brayden Voight, Wichita Falls, Texas; 4. T.J.Herrell, Wichita Falls, Texas; 5. TJ Honkomp, Iowa Park, Texas; 6. Derrick Gentilly, Carnegie; 7. Jerry Bruner,Indiahoma; 8. Joe Bob Lee, Cache.


Mini Stocks
A-Main -- 1. Richard Pece, Warr Acres; 2. Tyler Webb, Wichita Falls, Texas; 3. James Norton, Marlow; 4.Kelsey Baggett, Iowa Park, Texas; 5. Dakota Davies, Marlow; 6. Daniel Hufnagel, Lawton; 7. Peyton Reinke,Burkburnett, Texas; 8. Gary Stephens, Frederick; 9. Shane Henning, Lawton; 10. Dillan Randall, Edmond; 11.Rosie Ward, Cache; 12. John Deluca, Elgin; 13. Terry Turner, Cache; 14. Mark Hodgkins, Manitou; 15. MecailaSoutherland, Geronimo; 16. Tom King, Lawton; 17. Dylan Frazier, Lawton; 18. Tres Miller, Cache; 19. DustinSoutherland, Geronimo; 20. Preston Spitsnangle, Wichita Falls, Texas; 21. Dylan Deluca, Elgin.

Heat 1 -- 1. Dillan Randall, Edmond; 2. Brian Ward, Edmond; 3. Shane Henning, Lawton; 4. PrestonSpitsnangle, Wichita Falls, Texas; 5. Richard Pece, Warr Acres; 6. Tom King, Lawton; 7. Mark Hodgkins, Manitou.

Heat 02 -- 1. James Norton, Marlow; 2. Dakota Davies, Marlow; 3. Gary Stephens, Frederick; 4. Terry Turner,Cache; 5. Daniel Hufnagel, Lawton; 6. Mecaila Southerland, Geronimo; 7. Rosie Ward, Cache;

Heat 3 -- 1. Tres Miller, Cache; 2. Kelsey Baggett, Iowa Park, Texas; 3. Tyler Webb, Wichita Falls, Texas; 4.Peyton Reinke, Burkburnett, Texas; 5. Dustin Southerland, Geronimo; 6. Dylan Frazier, Lawton; 7. John Deluca,Elgin; 8. Dylan Deluca, Elgin.


USRA Modified
A-Main  -- 1. Chadd Howell, Waurika; 2. Stan Reed Jr, Oklahoma City; 3. Travis Bragg, Duncan; 4. JamesReed, Oklahoma City; 5. Lucas Steele, Lawton; 6. Ed Dunn, Chattanooga; 7. Kelly King, Iowa Park, Texas; 8.Randy Golden, Tuttle; 9. C.A. Nix, Lawton; 10. Bart Jackson, Cache; 11. Thomas Nunley, Marlow.

Heat 1 -- 1. Stan Reed Jr, Oklahoma City; 2. Travis Bragg, Duncan; 3. Lucas Steele, Lawton; 4. Thomas Nunley,Marlow; 5. Randy Golden, Tuttle; 6. Ed Dunn, Chattanooga.

Heat 02 -- 1. Chadd Howell, Waurika; 2. C.A. Nix, Lawton; 3. James Reed, Oklahoma City; 4. Kelly King, IowaPark, Texas; 5. Chase Malave, Lawton.


Limited Modified
A-Main -- 1. Robert Elliott, Clinton; 2. Matthew Marsh, Cache; 3. Shane Little, Lawton; 4. Terry Little, Lawton;5. Keith Salazar, Waurika; 6. Chris Foster, Tuttle; 7. Dylan Ballard, Cache; 8. Justin Cox, Blanchard; 9. ColeDennis, Altus; 10. Mason Smith, Wichita Falls, Texas; 11. Trevor Foley, Iowa Park, Texas; 12. Jeremy Allen,Blanchard; 13. Raymond Wright, Oklahoma City; 14. Anthony Miller, Lawton; 15. Terrell Evans, Cache; 16. DavidBolf, Wichita Falls, Texas; 17. Tim Henson, Indiahoma; 18. Chism Bishop, Cache; 19. Larry Craig, Lawton;

B-Main 1 -- 1. Tim Henson, Indiahoma; 2. Chism Bishop, Cache; 3. Shawn Jorski, Mustang; 4. Kody McDowell,Walters; 5. David Shipman, Duncan; 6. Kody Kastner, Lawton; 7. Taylor Hanson, Lawton; 8. Michael Spencer,Lawton; 9. Brandon Davis, Wichita Falls, Texas.

B-Main 2 -- 1. David Bolf, Wichita Falls, Texas; 2. Phillip Campbell, Seymour, Texas; 3. Rob Bland, Cyril; 4.Curtis Martin, Tuttle; 5. Bryan Holden, Seymour, Texas; 6. Kyle Bridges, Lawton; 7. Brian Harrison, Lawton.

Heat 1 -- 1. Terrell Evans, Cache; 2. Chris Foster, Tuttle; 3. Justin Cox, Blanchard; 4. Cole Dennis, Altus; 5.David Shipman, Duncan; 6. Tim Henson, Indiahoma; 7. Taylor Hanson, Lawton; 8. Nick Richard, Lawton; 9.Brandon Davis, Wichita Falls, Texas.

Heat 2 -- 1. Matthew Marsh, Cache; 2. Shane Little, Lawton; 3. Larry Craig, Lawton; 4. Dylan Ballard, Cache; 5.Phillip Campbell, Seymour, Texas; 6. Shawn Jorski, Mustang; 7. Kody McDowell, Walters; 8. Chism Bishop,Cache; 9. Bryan Holden, Seymour, Texas.

Heat 3 -- 1. Mason Smith, Wichita Falls, Texas; 2. Raymond Wright, Oklahoma City; 3. Jeremy Allen, Blanchard;4. Robert Elliott, Clinton; 5. Curtis Martin, Tuttle; 6. Rob Bland, Cyril; 7. Koby Adams, Randlett;

Heat 4 -- 1. Terry Little, Lawton; 2. Anthony Miller, Lawton; 3. Keith Salazar, Waurika; 4. Trevor Foley, IowaPark, Texas; 5. Kody Kastner, Lawton; 6. David Bolf, Wichita Falls, Texas; 7. Kyle Bridges, Lawton

aaaaaaaaaaaaiii