OCRS/Championship Sprints
A-Main -- 1. Robert Sellers, Mustang; 2. Alex Sewell, Broken Arrow; 3. Zach Chappell, Talala; 4. Sheldon Barksdale, Norman; 5. Kyle Ezell, Elgin; 6. Joe Bob Lee, Cache; 7. Gary Owens, Pauls Valley; 8. Shawn Bloomquist, Indiahoma; 9. Shane Sellers, Tuttle; 10. Cameron Hagin, Tulsa; 11. T.J. Herrell, Wichita Falls, Texas; 12. Morgan Fletcher, Lawton; 13. Shayla Waddell, Tuttle; 14. TJ Honkomp, Iowa Park, Texas; 15. Jerry Bruner, Indiahoma; 16. Mike Baker, Elgin; 17. Nick Bates, Lawton; 18. Whit Gastineau, Moore; 19. Jimmy Taylor,

B-Main 1 -- 1. Shawn Bloomquist, Indiahoma; 2. Shane Sellers, Tuttle; 3. TJ Honkomp, Iowa Park, Texas; 4. Morgan Fletcher, Lawton; 5. Brandon Haddad, Norman; 6. Brian Gramm;; 7. Darrell McGuire, Newalla

B-Main 2 -- 1. Koby Barksdale, Norman; 2. T.J. Herrell, Wichita Falls, Texas; 3. Nick Bates, Lawton; 4. Jimmy Taylor, Choctaw; 5. Michael Gossman, Newcastle; 6. Joseph Miller;; 7. Jeff Garnett, Yukon; 8. Lightfoot Hawkins,

Heat 1 -- 1. Cameron Hagin, Tulsa; 2. Sheldon Barksdale, Norman; 3. Joe Bob Lee, Cache; 4. Shawn Bloomquist, Indiahoma; 5. Whit Gastineau, Moore; 6. Brandon Haddad, Norman; 7. Darrell McGuire, Newalla.

Heat 2 -- 1. Shayla Waddell, Tuttle; 2. Kyle Ezell, Elgin; 3. Gary Owens, Pauls Valley; 4. Koby Barksdale, Norman; 5. Morgan Fletcher, Lawton; 6. T.J. Herrell, Wichita Falls, Texas; 7. Lightfoot Hawkins, Yukon.

Heat 3 -- 1. Alex Sewell, Broken Arrow; 2. Mike Baker, Elgin; 3. Jerry Bruner, Indiahoma; 4. Shane Sellers, Tuttle; 5. TJ Honkomp, Iowa Park, Texas; 6. Brian Gramm;; 7. Doug Joyner, Lawton.

Heat 4 -- 1. Zach Chappell, Talala; 2. Robert Sellers, Mustang; 3. Nick Bates, Lawton; 4. Jimmy Taylor, Choctaw; 5. Joseph Miller;; 6. Jeff Garnett, Yukon.


WLS
A-Main -- 1. Michael Scott, Midwest City; 2. Sheldon Leeskamp, Moore; 3. Chris Gordon, Lawton; 4. Koby Barksdale, Norman; 5. Steve Smith, Guthrie; 6. Ryan Dean, Oklahoma City; 7. Dillon Burks, Wilson; 8. Duane
Baker, Chickasha; 9. Derek Cottrell, Fletcher; 10. Gil White, Blanchard; 11. David Baxter, Del City; 12. Tommy Holder, Blanchard; 13. Lee Wade, Oklahoma City; 14. Scotty` Street, Wichita Falls, Texas; 15. Brent Stapp, Duncan; 16. Mike Huard, Norman; 17. K.B. Hennessee, Lawton; 18. Ryan Anderson;.

Heat 1 -- 1. Steve Smith, Guthrie; 2. David Baxter, Del City; 3. Sheldon Leeskamp, Moore; 4. Lee Wade, Oklahoma City; 5. Brent Stapp, Duncan; 6. Derek Cottrell, Fletcher; 7. Tommy Holder, Blanchard; 8. Dillon Burks, Wilson; 9. Mike Huard, Norman.

Heat 2 -- 1. Michael Scott, Midwest City; 2. Ryan Dean, Oklahoma City; 3. Koby Barksdale, Norman; 4. Duane Baker, Chickasha; 5. Chris Gordon, Lawton; 6. Gil White, Blanchard; 7. Scotty` Street, Wichita Falls, Texas; 8. K.B. Hennessee, Lawton; 9. Ryan Anderson;.


Mini Stocks
A-Main -- 1. Dakota Davies, Marlow; 2. Mike Gregory, Binger; 3. Kelsey Baggett, Iowa Park, Texas; 4. Dillan Randall, Edmond; 5. Dylan Deluca, Elgin; 6. Gary Stephens, Frederick; 7. Rosie Ward, Cache; 8. Brooks Payne, Wichita Falls, Texas; 9. Tres Miller, Cache; 10. Preston Spitsnangle, Wichita Falls, Texas; 11. Mark Hodgkins, Manitou; 12. Brian Ward, Edmond; 13. John Hurst, Rush Springs; 14. Tom King, Lawton; 15. David McCracken, Elgin; 16. Daniel Hufnagel, Lawton; 17. Tyler Webb, Wichita Falls, Texas; 18. James Norton, Marlow; 19. John Deluca, Elgin; 20. Daniel Denton, Kellyville.

Heat 1 -- 1. Dakota Davies, Marlow; 2. James Norton, Marlow; 3. Mecaila Southerland, Geronimo; 4. Preston Spitsnangle, Wichita Falls, Texas; 5. Dylan Deluca, Elgin; 6. Brooks Payne, Wichita Falls, Texas; 7. David McCracken, Elgin.

Heat 2 -- 1. Tyler Webb, Wichita Falls, Texas; 2. Kelsey Baggett, Iowa Park, Texas; 3. Dillan Randall, Edmond; 4. Daniel Hufnagel, Lawton; 5. Rosie Ward, Cache; 6. Mark Hodgkins, Manitou.

Heat 3 -- 1. Brian Ward, Edmond; 2. Daniel Denton, Kellyville; 3. John Deluca, Elgin; 4. Mike Gregory, Binger; 5. Gary Stephens, Frederick; 6. Tres Miller, Cache; 7. Tom King, Lawton.


Limited Modified
A-Main -- 1. Kale Westover, Tuttle; 2. Robert Elliott, Clinton; 3. Jeremy Allen, Blanchard; 4. Trevor Foley, Iowa Park, Texas; 5. Shawn Jorski, Mustang; 6. Nick Richard, Lawton; 7. Cole Dennis, Altus; 8. Curtis Martin, Tuttle; 9. Mitchell Henson, Indiahoma; 10. Terrell Evans, Cache; 11. Michael Smith, Wichita Falls, Texas; 12. Chism Bishop, Cache; 13. Larry Fletcher, Cache; 14. Keith Salazar, Waurika; 15. Mason Smith, Wichita Falls, Texas; 16. David Bolf, Wichita Falls, Texas; 17. David Shipman, Duncan; 18. Terry Little, Lawton

B-Main -- 1. Curtis Martin, Tuttle; 2. David Bolf, Wichita Falls, Texas; 3. Terrell Evans, Cache; 4. Shawn Jorski, Mustang; 5. Mitchell Henson, Indiahoma; 6. Matthew Marsh, Cache; 7. Chris Cary, Altus; 8. Peyton Zentgraff, Wichita Falls, Texas; 9. Raymond Wright, Oklahoma City; 10. Justin Cox, Blanchard.

Heat 1 -- 1. Michael Smith, Wichita Falls, Texas; 2. Kale Westover, Tuttle; 3. Mason Smith, Wichita Falls, Texas; 4. Cole Dennis, Altus; 5. Chris Foster, Tuttle; 6. Justin Cox, Blanchard; 7. Mitchell Henson, Indiahoma; 8. Peyton Zentgraff, Wichita Falls, Texas; 9. Brandon Pedigo, Lawton.

Heat 2 -- 1. Chism Bishop, Cache; 2. Larry Fletcher, Cache; 3. Robert Elliott, Clinton; 4. Jeremy Allen, Blanchard; 5. David Shipman, Duncan; 6. Terrell Evans, Cache; 7. Raymond Wright, Oklahoma City; 8. Ro Epps, Lawton; 9. Matthew Marsh, Cache.

Heat 3 -- 1. Mike Little, Lawton; 2. Nick Richard, Lawton; 3. Keith Salazar, Waurika; 4. Trevor Foley, Iowa Park, Texas; 5. Terry Little, Lawton; 6. Shawn Jorski, Mustang; 7. Chris Cary, Altus; 8. David Bolf, Wichita Falls, Texas; 9. Curtis Martin, Tuttle.
aaaaaaaaaaaaiii