Championship Sprints
A-Main -- 1. Shawn Bloomquist, Indiahoma; 2. Koby Barksdale, Norman; 3. T.J. Herrell, Wichita Falls, Texas; 4. Kyle Ezell, Elgin; 5. Morgan Fletcher, Lawton; 6. Jerry Bruner, Indiahoma; 7. TJ Honkomp, Iowa Park, Texas; 8. Mike Baker, Elgin; 9. Joe Bob Lee, Cache; 10. Jimmy Taylor, Choctaw; 11. Michael Gossman, Newcastle; 12. Nick Bates, Lawton; 13. Brayden Voight, Wichita Falls, Texas; 14. Derrick Gentilly, Carnegie; 15. Lightfoot Hawkins, Yukon; 16. Jeff Garnett, Yukon.

Heat 1 -- 1. Morgan Fletcher, Lawton; 2. TJ Honkomp, Iowa Park, Texas; 3. T.J. Herrell, Wichita Falls, Texas; 4. Derrick Gentilly, Carnegie; 5. Koby Barksdale, Norman; 6. Nick Bates, Lawton; 7. Lightfoot Hawkins, Yukon; 8. Jimmy Taylor, Choctaw.

Heat 2 -- 1. Shawn Bloomquist, Indiahoma; 2. Mike Baker, Elgin; 3. Kyle Ezell, Elgin; 4. Joe Bob Lee, Cache; 5. Jerry Bruner, Indiahoma; 6. Brayden Voight, Wichita Falls, Texas; 7. Michael Gossman, Newcastle


Wingless Limited Sprints
A-Main -- 1. Duane Baker, Chickasha; 2. Sheldon Leeskamp, Moore; 3. Koby Barksdale, Norman; 4. Gil White, Blanchard; 5. Dillon Burks, Wilson; 6. Scotty` Street, Wichita Falls, Texas; 7. Lee Wade, Oklahoma City; 8. David Baxter, Del City; 9. Brent Stapp, Duncan; 10. Chance Nestell, Piedmont; 11. K.B. Hennessee, Lawton; 12. Chris Gordon, Lawton; 13. Tommy Holder, Blanchard; 14. David Mcduffee, Choctaw; 15. Ryan Dean, Oklahoma City.

Heat 1 -- 1. Duane Baker, Chickasha; 2. Koby Barksdale, Norman; 3. Lee Wade, Oklahoma City; 4. Brent Stapp, Duncan; 5. Dillon Burks, Wilson; 6. Chance Nestell, Piedmont; 7. Chris Gordon, Lawton; 8. Michael Scott, Midwest

Heat 2 -- 1. Ryan Dean, Oklahoma City; 2. Scotty` Street, Wichita Falls, Texas; 3. David Baxter, Del City; 4. David Mcduffee, Choctaw; 5. Tommy Holder, Blanchard; 6. Sheldon Leeskamp, Moore; 7. Gil White, Blanchard; 8. K.B. Hennessee, Lawton.


USRA Modifieds
A-Main -- 1. Stan Reed Jr, Oklahoma City; 2. James Reed, Oklahoma City; 3. Jasen Hammond, Graham, Texas; 4. Chris Cary, Altus; 5. Jason Hilliard, Cache; 6. Thomas Nunley, Marlow; 7. Jay Baggett, Iowa Park, Texas; 8. Lucas Steele, Lawton; 9. Shawn Johnson, Marlow; 10. Chris Cole, Cache; 11. Travis Bragg, Duncan; 12. Trevan Geter, Lindsay; 13. Ed Dunn, Chattanooga.

Heat 1 -- 1. Travis Bragg, Duncan; 2. Jasen Hammond, Graham, Texas; 3. Stan Reed Jr, Oklahoma City; 4. Lucas Steele, Lawton; 5. Chris Cary, Altus; 6. Ed Dunn, Chattanooga; 7. Trevan Geter, Lindsay.

Heat 2 -- 1. James Reed, Oklahoma City; 2. Thomas Nunley, Marlow; 3. Jason Hilliard, Cache; 4. Jay Baggett, Iowa Park, Texas; 5. Chris Cole, Cache; 6. Shawn Johnson, Marlow; 7. Randy Golden, Tuttle.


USA Limited Modifieds
A-Main -- 1. Mike Little, Lawton; 2. Rob Bland, Cyril; 3. Justin Cox, Blanchard; 4. Nick Richard, Lawton; 5. Cole Dennis, Altus; 6. Kale Westover, Tuttle; 7. Trevor Foley, Iowa Park, Texas; 8. Mitchell Henson, Indiahoma; 9. Chris Foster, Tuttle; 10. Terrell Evans, Cache; 11. Larry Craig, Lawton; 12. Matthew Marsh, Cache; 13. Michael Smith, Wichita Falls, Texas; 14. Keith Salazar, Waurika; 15. Brandon Pedigo, Lawton; 16. Anthony Miller, Lawton; 17. Kody McDowell, Walters; 18. Kipp Ruddock, Lawton; 19. Dylan Ballard, Cache.

B-Main -- 1. Mitchell Henson, Indiahoma; 2. Kale Westover, Tuttle; 3. Matthew Marsh, Cache; 4. Dylan Ballard, Cache; 5. Raymond Wright, Oklahoma City; 6. Mason Smith, Wichita Falls, Texas; 7. David Shipman, Duncan; 8. Dylan Deluca, Elgin; 9. Taylor Hanson, Lawton; 10. Curtis Martin, Tuttle; 11. Bryan Holden, Seymour, Texas; 12. Kody Kastner, Lawton; 13. Brett Bogdan, Hydro; 14. Ro Epps, Lawton; 15. Mike Jackson, Duncan.

Heat 1 -- 1. Anthony Miller, Lawton; 2. Cole Dennis, Altus; 3. Brandon Pedigo, Lawton; 4. Terrell Evans, Cache; 5. Taylor Hanson, Lawton; 6. Raymond Wright, Oklahoma City; 7. Bryan Holden, Seymour, Texas; 8. David Shipman, Duncan.

Heat 2 -- 1. Nick Richard, Lawton; 2. Jeremy Allen, Blanchard; 3. Larry Craig, Lawton; 4. Justin Cox, Blanchard; 5. Dylan Ballard, Cache; 6. Mitchell Henson, Indiahoma; 7. Ro Epps, Lawton; 8. Brett Bogdan, Hydro.

Heat 3 -- 1. Rob Bland, Cyril; 2. Michael Smith, Wichita Falls, Texas; 3. Trevor Foley, Iowa Park, Texas; 4. Keith Salazar, Waurika; 5. Mason Smith, Wichita Falls, Texas; 6. Matthew Marsh, Cache; 7. Dylan Deluca, Elgin.

Heat 4 -- 1. Mike Little, Lawton; 2. Chris Foster, Tuttle; 3. Kody McDowell, Walters; 4. Kipp Ruddock, Lawton; 5. Kale Westover, Tuttle; 6. Curtis Martin, Tuttle; 7. Kody Kastner, Lawton.
aaaaaaaaaaaaiii