Mini Stocks
A-Main -- 1. John Rauschenberg, Enid;; 2. Tyler Webb, Wichita Falls, Texas; 3. Dakota Davies, Marlow; 4. Kelsey Baggett, Iowa Park, Texas; 5. Tres Miller, Cache; 6. Dillan Randall, Edmond; 7. Dylan Deluca, Elgin; 8. Mike Gregory, Binger; 9. Daniel Hufnagel, Lawton; 10. Brooks Payne, Wichita Falls, Texas; 11. Jeremy Hodges, Newcastle; 12. John Deluca, Elgin; 13. Terry Turner, Cache; 14. Brian Ward, Edmond; 15. Brandon Wright, Iowa Park, Texas; 16. Dalton Payton, Iowa Park, Texas; 17. Gary Stephens, Frederick; 18. Timothy Newell, Burkburnett, Texas; 19. Mark Hodgkins, Manitou; 20. James Norton, Marlow; 21. Rosie Ward, Cache; 22. Dylan Frazier, Lawton.

Heat 1 -- 1. Tyler Webb, Wichita Falls, Texas; 2. Dakota Davies, Marlow; 3. Daniel Hufnagel, Lawton; 4. Tres Miller, Cache; 5. Timothy Newell, Burkburnett, Texas; 6. Brandon Wright, Iowa Park, Texas; 7. Dylan Deluca, Elgin; 8. Dylan Frazier, Lawton.

Heat 2 -- 1. John Rauschenberg;; 2. James Norton, Marlow; 3. Dillan Randall, Edmond; 4. Jeremy Hodges, Newcastle; 5. Dalton Payton, Iowa Park, Texas; 6. John Deluca, Elgin; 7. Gary Stephens, Frederick;

Heat 3 -- 1. Kelsey Baggett, Iowa Park, Texas; 2. Brian Ward, Edmond; 3. Mike Gregory, Binger; 4. Brooks Payne, Wichita Falls, Texas; 5. Terry Turner, Cache; 6. Mark Hodgkins, Manitou; 7. Rosie Ward, Cache.


Lucas Oil American Sprint Car Series
A-Main -- 1. Brad Loyet;; 2. Sam Hafertepe Jr;; 3. Johnny Herrera;; 4. Jason Barney;; 5. Blake Hahn, Sapulpa; 6. Aaron Reytzel;; 7. Logan Forler, Lake Havasu, Ariz.; 8. Brandon Hanks, Burlison, Tenn.; 9. Josh Baughman, Odessa, Texas; 10. Seth Bergman, Snohomish, Wash.; 11. Tommy Bryant;; 12. Joe Wood Jr., Oklahoma City; 13. Ray Allen Kulhancle;; 14. Steven Russel;; 15. Ricky Stenhouse Jr;; 16. Forrest Sutherland;; 17. Matt Covington, Glenpool; 18. Kyle Bellm;; 19. Bryan Clauson;; 20. Joe Bob Lee, Cache; 21. John Carney, Lubbock, Texas; 22. Channin Tankersley;; 23. Wayne Johnson;; 24. Danny Wood, Norman.

B-Main 1 -- 1. Channin Tankersley;; 2. Josh Baughman, Odessa, Texas; 3. Kyle Bellm;; 4. Brandon Long, Wichita Falls, Texas; 5. Harli White;; 6. Steven Russel;; 7. Kade Morton, Coweta; 8. Howard Moore;; 9. Jason McDougal;; 10. Ryan Padgett, Anadarko; 11. James Mosher, Corrales, N.M.

B-Main 2 -- 1. Ray Allen Kulhancle;; 2. Tommy Bryant;; 3. Ricky Stenhouse Jr;; 4. Mickey Walker;; 5. Andy McElhannon;; 6. Wayne Johnson;; 7. Kyle Ezell, Elgin; 8. Fred Mattox, Drumright; 9. Jake Greiden;; 10. Keith Meyer, Norman.

Heat 1 -- 1. Blake Hahn, Sapulpa; 2. Forrest Sutherland;; 3. Matt Covington, Glenpool; 4. Channin Tankersley;; 5. Ray Allen Kulhancle;; 6. Jason McDougal;; 7. Jake Greiden;; 8. Fred Mattox, Drumright.

Heat 2 -- 1. Logan Forler, Lake Havasu, Ariz.; 2. Brandon Hanks, Burlison, Tenn.; 3. Brad Loyet;; 4. Joe Bob Lee, Cache; 5. Ricky Stenhouse Jr;; 6. Kyle Ezell, Elgin; 7. Mickey Walker;; 8. Howard Moore;

Heat 3 -- 1. Johnny Herrera;; 2. Aaron Reytzel;; 3. Jason Barney;; 4. Andy McElhannon;; 5. Steven Russel;; 6. Brandon Long, Wichita Falls, Texas; 7. Kade Morton, Coweta

Heat 4 -- 1. Danny Wood, Norman; 2. John Carney, Lubbock, Texas; 3. Sam Hafertupi Jr;; 4. Josh Baughman, Odessa, Texas; 5. Tommy Bryant;; 6. James Mosher, Corrales, N.M; 7. Keith Meyer, Norman.

Heat 5 -- 1. Bryan Clauson;; 2. Joe Wood Jr., Oklahoma City; 3. Seth Bergman, Snohomish, Wash.; 4. Kyle Bellm;; 5. Wayne Johnson;; 6. Harli White;; 7. Ryan Padgett, Anadarko.


USA Limited Modified

A-Main -- 1. Robert Elliott, Clinton; 2. Chadd Howell;; 3. Jeffery Kaup;; 4. Kale Westover, Tuttle; 5. Cole Dennis, Altus; 6. Trevor Foley, Iowa Park, Texas; 7. Matthew Marsh, Cache; 8. Dylan Ballard, Cache; 9. Anthony Miller, Lawton; 10. Matthew Thompson, Colemon; 11. Dusty Tutten, Blair; 12. Justin Cox, Blanchard; 13. Terrell Evans, Cache; 14. David Bolf, Wichita Falls, Texas; 15. Nick Richard, Lawton; 16. Kyle Bridges, Lawton; 17. Mike Little, Lawton; 18. Terry Little, Lawton; 19. Kody McDowell, Walters; 20. Donnie Hansen

B-Main 1 -- 1. Kody McDowell, Walters; 2. Terry Little, Lawton; 3. Keith Salazar, Waurika; 4. Mitchell Henson, Indiahoma; 5. Chism Bishop, Cache; 6. Raymond Wright, Oklahoma City.

B-Main 2 -- 1. Justin Cox, Blanchard; 2. Donnie Hansen;; 3. Rob Bland, Cyril; 4. David Shipman, Duncan; 5. Taylor Hanson, Lawton; 6. Bobby Zentgraf, Witchita Falls, Texas.

Heat 1 -- 1. Matthew Marsh, Cache; 2. Dylan Ballard, Cache; 3. David Bolf, Wichita Falls, Texas; 4. Kyle Bridges, Lawton; 5. Jeremy Allen, Blanchard; 6. Koby Adams, Randlett; 7. Keith Salazar, Waurika

Heat 2 -- 1. Robert Elliott, Clinton; 2. Nick Richard, Lawton; 3. Trevor Foley, Iowa Park, Texas; 4. Mike Little, Lawton; 5. Chism Bishop, Cache; 6. David Shipman, Duncan; 7. Bobby Zentgraf, Witchita Falls, Texas.

Heat 3 -- 1. Dusty Tutten, Blair; 2. Jeffery Kaup;; 3. Terrell Evans, Cache; 4. Matthew Thompson, Colemon; 5. Donnie Hansen;; 6. Terry Little, Lawton; 7. Justin Cox, Blanchard; 8. Mitchell Henson, Indiahoma.

Heat 4 -- 1. Cole Dennis, Altus; 2. Chadd Howell;; 3. Kale Westover, Tuttle; 4. Anthony Miller, Lawton; 5. Rob Bland, Cyril; 6. Taylor Hanson, Lawton; 7. Raymond Wright, Oklahoma City; 8. Mason Smith, Wichita Falls, Texas.
aaaaaaaaaaaaiii