OCRS
A-Main -- 1. Gary Owens, Pauls Valley; 2. Whit Gastineau, Moore; 3. Sheldon Barksdale, Norman; 4. Robert Sellers, Mustang; 5. Cameron Hagin, Tulsa; 6. Shawn Bloomquist, Indiahoma; 7. Shane Sellers, Tuttle; 8. Kyle Ezell, Elgin; 9. Casey Wills, Sperry; 10. Joe Bob Lee, Cache; 11. TJ Honkomp, Iowa Park, Texas; 12. Johnny Kent;; 13. T.J. Herrell, Wichita Falls, Texas; 14. Michael Gossman, Newcastle; 15. Mike Baker, Elgin; 16. Shayla Waddell, Tuttle; 17. Morgan Fletcher, Lawton; 18. Joe Wood Jr., Oklahoma City; 19. Joseph Miller;

B-Main -- 1. Robert Sellers, Mustang; 2. Kyle Ezell, Elgin; 3. Joe Bob Lee, Cache; 4. T.J. Herrell, Wichita Falls, Texas; 5. Michael Gossman, Newcastle; 6. Morgan Fletcher, Lawton; 7. Johnny Kent;; 8. Joe Wood Jr., Oklahoma City; 9. Nick Bates, Lawton; 10. Jeff Garnett, Yukon; 11. Chris Cochran;; 12. Justin Mowry;; 13. Zach Chappell, Talala; 14. Jerry Bruner, Indiahoma; 15. Tim Kent, Bristow.

Heat 1 -- 1. Shane Sellers, Tuttle; 2. Joseph Miller;; 3. Brandon Jennings, Norman; 4. Tim Kent, Bristow; 5. Michael Gossman, Newcastle; 6. Justin Mowry;; 7. Jeff Garnett, Yukon

Heat 2 -- 1. Gary Owens, Pauls Valley; 2. Shayla Waddell, Tuttle; 3. Jerry Bruner, Indiahoma; 4. Kyle Ezell, Elgin; 5. Joe Bob Lee, Cache; 6. Nick Bates, Lawton; 7. Johnny Kent;.

Heat 3 -- 1. Cameron Hagin, Tulsa; 2. Mike Baker, Elgin; 3. TJ Honkomp, Iowa Park, Texas; 4. Casey Wills, Sperry; 5. Morgan Fletcher, Lawton; 6. Joe Wood Jr., Oklahoma City; 7. Chris Cochran;.

Heat 4 -- 1. Whit Gastineau, Moore; 2. Sheldon Barksdale, Norman; 3. Shawn Bloomquist, Indiahoma; 4. Robert Sellers, Mustang; 5. T.J. Herrell, Wichita Falls, Texas; 6. Zach Chappell, Talala.


Mini Stocks
A-Main -- 1. John Rauschenberg;; 2. Jonathon Hicks, Fletcher; 3. Dakota Davies, Marlow; 4. James Norton, Marlow; 5. Daniel Denton, Kellyville; 6. John Deluca, Elgin; 7. Brian Ward, Edmond; 8. Dillan Randall, Edmond; 9. Dee Denton, Tulsa; 10. Kelsey Baggett, Iowa Park, Texas; 11. Treyton Gann, Ponca City; 12. Tyler Webb, Wichita Falls, Texas; 13. Daniel Hufnagel, Lawton; 14. Jeremy Hodges, Newcastle; 15. Rosie Ward, Cache; 16. Tres Miller, Cache; 17. Dustin McCracken, Elgin; 18. Dylan Frazier, Lawton; 19. Dylan Deluca, Elgin;

B-Main -- 1. Tres Miller, Cache; 2. Richard Pece, Warr Acres; 3. Treyton Gann, Ponca City; 4. Rosie Ward, Cache; 5. Dylan Deluca, Elgin; 6. David McCracken, Elgin; 7. Jayson Pope, Scotland, Texas; 8. Terry Turner,

Heat 1 -- 1. Brian Ward, Edmond; 2. Tyler Webb, Wichita Falls, Texas; 3. Jonathon Hicks, Fletcher; 4. Jeremy Hodges, Newcastle; 5. Kelsey Baggett, Iowa Park, Texas; 6. Jayson Pope, Scotland, Texas; 7. Tres Miller, Cache; 8. David McCracken, Elgin; 9. Makayla Rauschenberg, Enid.

Heat 2 -- 1. Daniel Denton, Kellyville; 2. Dee Denton, Tulsa; 3. John Rauschenberg;; 4. Dakota Davies, Marlow; 5. Dustin McCracken, Elgin; 6. Dylan Deluca, Elgin; 7. Brooks Payne, Wichita Falls, Texas; 8. Tom King, Lawton.

Heat 3 -- 1. John Deluca, Elgin; 2. James Norton, Marlow; 3. Dillan Randall, Edmond; 4. Daniel Hufnagel, Lawton; 5. Dylan Frazier, Lawton; 6. Treyton Gann, Ponca City; 7. Terry Turner, Cache; 8. Richard Pece, Warr Acres; 9. Rosie Ward, Cache.


USRA Modifieds

A-Main -- 1. Stan Reed Jr, Oklahoma City; 2. Lucas Steele, Lawton; 3. Thomas Nunley, Marlow; 4. Travis Bragg, Duncan; 5. Shawn Johnson, Marlow; 6. Randy Golden, Tuttle.

Heat 1 -- 1. Thomas Nunley, Marlow; 2. Stan Reed Jr, Oklahoma City; 3. Randy Golden, Tuttle; 4. Travis Bragg, Duncan; 5. Lucas Steele, Lawton; 6. Shawn Johnson, Marlow; 7. Ed Dunn, Chattanooga.


Limited Modified
A-Main -- 1. Jeremy Allen, Blanchard; 2. Shawn Jorski, Mustang; 3. Keith Salazar, Waurika; 4. Justin Cox, Blanchard; 5. Kipp Ruddock, Lawton; 6. Raymond Wright, Oklahoma City; 7. David Shipman, Duncan; 8. Kale Westover, Tuttle; 9. David Bolf, Wichita Falls, Texas; 10. Trevor Foley, Iowa Park, Texas; 11. Matthew Marsh, Cache; 12. Brian Harrison, Lawton; 13. Terrell Evans, Cache; 14. Brandon Pedigo, Lawton; 15. Mitchell Henson, Indiahoma; 16. Daniel Cox, Lawton; 17. Bryan Holden, Seymour, Texas; 18. Larry Craig, Lawton; 19. Peyton Zentgraff, Wichita Falls, Texas;

B-Main -- 1. Justin Cox, Blanchard; 2. Terrell Evans, Cache; 3. Matthew Marsh, Cache; 4. Bryan Holden, Seymour, Texas; 5. Barry Lloyd, Ft Cobb; 6. James Reed, Oklahoma City; 7. Nick Richard, Lawton; 8. Chris Foster,

Heat 1 -- 1. Brian Harrison, Lawton; 2. David Shipman, Duncan; 3. David Bolf, Wichita Falls, Texas; 4. Larry Craig, Lawton; 5. Chris Foster, Tuttle; 6. Terrell Evans, Cache; 7. James Reed, Oklahoma City; 8. Shane Little,

Heat 2 -- 1. Shawn Jorski, Mustang; 2. Chism Bishop, Cache; 3. Keith Salazar, Waurika; 4. Brandon Pedigo, Lawton; 5. Matthew Marsh, Cache; 6. Barry Lloyd, Ft Cobb; 7. Larry Fletcher, Cache.

Heat 3 -- 1. Raymond Wright, Oklahoma City; 2. Jeremy Allen, Blanchard; 3. Kale Westover, Tuttle; 4. Daniel Cox, Lawton; 5. Taylor Hanson, Lawton; 6. Kody Kastner, Lawton; 7. Nick Richard, Lawton.

Heat 4 -- 1. Kipp Ruddock, Lawton; 2. Mitchell Henson, Indiahoma; 3. Peyton Zentgraff, Wichita Falls, Texas; 4. Trevor Foley, Iowa Park, Texas; 5. Justin Cox, Blanchard; 6. Bryan Holden, Seymour, Texas.
aaaaaaaaaaaaiii