Championship Sprints
A-Main 1 -- 1. Koby Barksdale, Norman; 2. TJ Honkomp, Iowa Park, Texas; 3. Jerry Bruner, Indiahoma; 4. Shawn
Bloomquist, Indiahoma; 5. Kyle Ezell, Elgin; 6. Joe Bob Lee, Cache; 7. Mike Baker, Elgin; 8. Michael Gossman,
Newcastle; 9. T.J. Herrell, Wichita Falls, Texas; 10. Jimmy Taylor, Choctaw; 11. Morgan Fletcher, Lawton; 12.
Derrick Gentilly, Carnegie; 13. Jeff Garnett, Yukon; 14. Josh Tyre;.

Heat 1 -- 1. Koby Barksdale, Norman; 2. Shawn Bloomquist, Indiahoma; 3. Michael Gossman, Newcastle; 4.
Kyle Ezell, Elgin; 5. Jimmy Taylor, Choctaw; 6. Josh Tyre;; 7. Nick Bates, Lawton; 8. Mike Baker, Elgin.

Heat 2 -- 1. Jerry Bruner, Indiahoma; 2. T.J. Herrell, Wichita Falls, Texas; 3. TJ Honkomp, Iowa Park, Texas; 4.
Derrick Gentilly, Carnegie; 5. Jeff Garnett, Yukon; 6. Morgan Fletcher, Lawton; 7. Joe Bob Lee, Cache.


Mini Stocks
A-Main 1 -- 1. James Norton, Marlow; 2. Tyler Webb, Wichita Falls, Texas; 3. Dylan Deluca, Elgin; 4. Richard
Pece, Warr Acres; 5. Dillan Randall, Edmond; 6. John Deluca, Elgin; 7. Dakota Davies, Marlow; 8. Kelsey Baggett,
Iowa Park, Texas; 9. RJ Jones, Wichita Falls, Texas; 10. Jayson Pope, Scotland, Texas; 11. Mark Hodgkins,
Manitou; 12. Dylan Frazier, Lawton; 13. Terry Turner, Cache; 14. Dalton Payton, Iowa Park, Texas; 15. Dustin
McCracken, Elgin; 16. Brian Ward, Edmond; 17. Tres Miller, Cache; 18. David McCracken, Elgin; 19. Daniel

B-Main 1 -- 1. John Deluca, Elgin; 2. David McCracken, Elgin; 3. Daniel Hufnagel, Lawton; 4. Terry Turner,
Cache; 5. Dylan Frazier, Lawton; 6. Tommy Tupin, Marlow; 7. Jonathon Hicks, Fletcher.

Heat 1 -- 1. RJ Jones, Wichita Falls, Texas; 2. Dylan Deluca, Elgin; 3. Tyler Webb, Wichita Falls, Texas; 4.
Dalton Payton, Iowa Park, Texas; 5. Brian Ward, Edmond; 6. David McCracken, Elgin; 7. John Deluca, Elgin; 8.
James Payne, Altus.

Heat 2 -- 1. Dakota Davies, Marlow; 2. Richard Pece, Warr Acres; 3. Dillan Randall, Edmond; 4. Tres Miller,
Cache; 5. Mark Hodgkins, Manitou; 6. Terry Turner, Cache; 7. Dylan Frazier, Lawton; 8. Jonathon Hicks, Fletcher.

Heat 3 -- 1. Jayson Pope, Scotland, Texas; 2. James Norton, Marlow; 3. Kelsey Baggett, Iowa Park, Texas; 4.
Dustin McCracken, Elgin; 5. Rosie Ward, Cache; 6. Tommy Tupin, Marlow; 7. Daniel Hufnagel, Lawton.


USRA Modifieds
A-Main  -- 1. Stan Reed Jr, Oklahoma City; 2. Lucas Steele, Lawton; 3. Travis Bragg, Duncan; 4. Shawn
Johnson, Marlow; 5. Ed Dunn, Chattanooga; 6. Randy Golden, Tuttle; 7. Bill Pickard, Mustang; 8. Thomas
Nunley, Marlow; 9. Dale Miller, Wichita Falls, Texas; 10. JD Miller, Wichita Falls, Texas.

Heat 1 -- 1. Stan Reed Jr, Oklahoma City; 2. Travis Bragg, Duncan; 3. Randy Golden, Tuttle; 4. Ed Dunn,

Chattanooga; 5. JD Miller, Wichita Falls, Texas.

Heat 2 -- 1. Thomas Nunley, Marlow; 2. Lucas Steele, Lawton; 3. Shawn Johnson, Marlow; 4. Bill Pickard,
Mustang; 5. Dale Miller, Wichita Falls, Texas.


Limited Modified
A-Main  -- 1. Shane Little, Lawton; 2. Terrell Evans, Cache; 3. Matthew Marsh, Cache; 4. Jeremy Allen,
Blanchard; 5. Shawn Jorski, Mustang; 6. Trevor Foley, Iowa Park, Texas; 7. Kale Westover, Tuttle; 8. Larry
Fletcher, Cache; 9. Mike Little, Lawton; 10. Mitchell Henson, Indiahoma; 11. Peyton Zentgraff, Wichita Falls,
Texas; 12. Kody Kastner, Lawton; 13. Bryan Holden, Seymour, Texas; 14. Brandon Pedigo, Lawton; 15. Jason
Hilliard, Cache; 16. Chism Bishop, Cache; 17. Dylan Ballard, Cache; 18. Curtis Martin, Tuttle; 19. Mike Jackson,

B-Main  -- 1. Jason Hilliard, Cache; 2. Kody Kastner, Lawton; 3. Bryan Holden, Seymour, Texas; 4. Mike
Jackson, Duncan; 5. Keith Salazar, Waurika; 6. Taylor Hanson, Lawton; 7. Justin Cox, Blanchard; 8. Raymond
Wright, Oklahoma City; 9. Anthony Miller, Lawton; 10. David Shipman, Duncan; 11. Nick Richard, Lawton; 12.
Brandon Pedigo, Lawton; 13. Ro Epps, Lawton; 14. Brian Harrison, Lawton; 15. Justin Nash, Altus.

Heat 1 -- 1. Chism Bishop, Cache; 2. Dylan Ballard, Cache; 3. Shane Little, Lawton; 4. Larry Fletcher, Cache; 5.
Jason Hilliard, Cache; 6. Bryan Holden, Seymour, Texas; 7. Ro Epps, Lawton; 8. John Fletcher, Cache.

Heat 2 -- 1. Shawn Jorski, Mustang; 2. Matthew Marsh, Cache; 3. Mitchell Henson, Indiahoma; 4. Peyton
Zentgraff, Wichita Falls, Texas; 5. David Shipman, Duncan; 6. Brian Harrison, Lawton; 7. Nick Richard, Lawton; 8.
Taylor Hanson, Lawton.

Heat 3 -- 1. Kale Westover, Tuttle; 2. Mike Little, Lawton; 3. Curtis Martin, Tuttle; 4. Jeremy Allen, Blanchard; 5.
Justin Nash, Altus; 6. Keith Salazar, Waurika; 7. Brandon Pedigo, Lawton; 8. Raymond Wright, Oklahoma City.

Heat 4 -- 1. Trevor Foley, Iowa Park, Texas; 2. Terrell Evans, Cache; 3. David Bolf, Wichita Falls, Texas; 4.
Tanner Ridge, Yukon; 5. Justin Cox, Blanchard; 6. Kody Kastner, Lawton; 7. Mike Jackson, Duncan; 8. Anthony

<
aaaaaaaaaaaaiii