Championship Sprints
A-Main -- 1. Joe Bob Lee, Cache; 2. T.J. Herrell, Wichita Falls, Texas; 3. Gary Owens, Pauls Valley; 4. Kyle Ezell, Elgin; 5. Shawn Bloomquist, Indiahoma; 6. Jimmy Taylor, Choctaw; 7. Derrick Gentilly, Carnegie; 8. TJ Honkomp, Iowa Park, Texas; 9. Michael Gossman, Newcastle; 10. Jeff Garnett, Yukon; 11. Jerry Bruner, Indiahoma; 12. Nick Bates, Lawton; 13. Koby Barksdale, Norman; 14. Kevin Barksdale, Norman; 15. Brayden Voight, Wichita Falls, Texas; 16. Morgan Fletcher, Lawton.

Heat 1 -- 1. Joe Bob Lee, Cache; 2. Jerry Bruner, Indiahoma; 3. Derrick Gentilly, Carnegie; 4. Kyle Ezell, Elgin; 5. Morgan Fletcher, Lawton; 6. Brayden Voight, Wichita Falls, Texas; 7. Nick Bates, Lawton; 8. Tommy Holder, Blanchard; 9. Kevin Barksdale, Norman.

Heat 2 -- 1. Michael Gossman, Newcastle; 2. Shawn Bloomquist, Indiahoma; 3. Jeff Garnett, Yukon; 4. T.J. Herrell, Wichita Falls, Texas; 5. Koby Barksdale, Norman; 6. Gary Owens, Pauls Valley; 7. Jimmy Taylor, Choctaw; 8. TJ Honkomp, Iowa Park, Texas.


WLS

A-Main -- 1. Ryan Dean, Oklahoma City; 2. Scotty` Street, Wichita Falls, Texas; 3. Koby Barksdale, Norman; 4. Tommy Holder, Blanchard; 5. Shelby Byrd, Oklahoma City; 6. Lee Wade, Oklahoma City; 7. David Baxter, Del City; 8. Gil White, Blanchard; 9. Chance Nestell, Piedmont; 10. David Mcduffee, Choctaw; 11. Ricky Crawford, Oklahoma City; 12. Brent Stapp, Duncan; 13. Dane Fields, Lawton; 14. K.B. Hennessee, Lawton; 15. Duane Baker, Chickasha; 16. Sheldon Leeskamp, Moore; 17. Dillon Burks, Wilson; 18. Ryan Anderson;.

Heat 1 -- 1. Ryan Dean, Oklahoma City; 2. Chance Nestell, Piedmont; 3. Koby Barksdale, Norman; 4. Shelby Byrd, Oklahoma City; 5. Tommy Holder, Blanchard; 6. Duane Baker, Chickasha; 7. Brent Stapp, Duncan; 8. K.B. Hennessee, Lawton; 9. Dillon Burks, Wilson.

Heat 2 -- 1. Gil White, Blanchard; 2. Lee Wade, Oklahoma City; 3. David Baxter, Del City; 4. David Mcduffee, Choctaw; 5. Scotty` Street, Wichita Falls, Texas; 6. Ricky Crawford, Oklahoma City; 7. Ryan Anderson;; 8. Dane Fields, Lawton; 9. Sheldon Leeskamp, Moore.


TOMS
A-Main -- 1. Tristan Dycus;; 2. Phillip Houston;; 3. Stan Reed Jr, Oklahoma City; 4. Mike Dillard;; 5. Chadd Howell, Waurika; 6. Blaine Shives, Van Alstyne, Texas; 7. Cam Case;; 8. Chad Ewell, Forney, Texas; 9. Kelly King, Iowa Park, Texas; 10. Josh Landers, Princeton, Texas; 11. Wesley Veal;; 12. Jasen Hammond, Graham, Texas; 13. David Tanner, Wichita Falls, Texas; 14. Thomas Nunley, Marlow; 15. Shawn Gammage;; 16. Sam Cox, Flower Mound, Texas; 17. Travis Bragg, Duncan; 18. Shawn Johnson, Marlow; 19. Garry Little, Lawton; 20. James Reed, Oklahoma City; 21. Lucas Steele, Lawton; 22.CA Nix, Lawton; 23. Ed Dunn, Chattanooga

Heat 1 -- 1. Mike Dillard;; 2. Stan Reed Jr, Oklahoma City; 3. Chad Ewell, Forney, Texas; 4. Josh Landers, Princeton, Texas; 5. Wesley Veal;; 6. Lucas Steele, Lawton; 7. Thomas Nunley, Marlow; 8. Mickey Lassiter,

Heat 2 -- 1. James Reed, Oklahoma City; 2. David Tanner, Wichita Falls, Texas; 3. Blaine Shives, Van Alstyne, Texas; 4. Shawn Gammage;; 5. C.A. Nix, Lawton; 6. Sam Cox, Flower Mound, Texas; 7. Travis Bragg, Duncan; 8. Harold Winton, Sr, Waurika.

Heat 3 -- 1. Chadd Howell, Waurika; 2. Tristan Dycus;; 3. Phillip Houston;; 4. Cam Case;; 5. Kelly King, Iowa Park, Texas; 6. Jasen Hammond, Graham, Texas; 7. Shawn Johnson, Marlow; 8. Ed Dunn, Chattanooga.


Limited Modified

A-Main -- 1. Kale Westover, Tuttle; 2. Justin Cox, Blanchard; 3. Shawn Jorski, Mustang; 4. Shane Little, Lawton; 5. Dylan Ballard, Cache; 6. Mike Little, Lawton; 7. Mitchell Henson, Indiahoma; 8. Matthew Marsh, Cache; 9. Raymond Wright, Oklahoma City; 10. Rob Bland, Cyril; 11. Tyler Webb, Wichita Falls, Texas; 12. Chism Bishop, Cache; 13. Trevor Foley, Iowa Park, Texas; 14. Chris Foster, Tuttle; 15. Kipp Ruddock, Lawton; 16. Jeremy Allen, Blanchard; 17. Larry Craig, Lawton; 18. Nick Richard, Lawton; 19. Cole Dennis, Altus; 20. Mason

B-Main 1 -- 1. Mason Smith, Wichita Falls, Texas; 2. Tyler Webb, Wichita Falls, Texas; 3. Larry Fletcher, Cache; 4. Kody Kastner, Lawton; 5. Dylan Deluca, Elgin; 6. John Fletcher, Cache; 7. Keith Salazar, Waurika.

B-Main 2 -- 1. Jeremy Allen, Blanchard; 2. Rob Bland, Cyril; 3. Terrell Evans, Cache; 4. Ro Epps, Lawton; 5. Taylor Hanson, Lawton; 6. David Shipman, Duncan.

Heat 1 -- 1. Shane Little, Lawton; 2. Kale Westover, Tuttle; 3. Mike Little, Lawton; 4. Nick Richard, Lawton; 5. Keith Salazar, Waurika; 6. David Gatliff, Marlow; 7. John Fletcher, Cache; 8. Dylan Deluca, Elgin; 9. Rob Bland,

Heat 2 -- 1. Larry Craig, Lawton; 2. Mitchell Henson, Indiahoma; 3. Trevor Foley, Iowa Park, Texas; 4. Justin Cox, Blanchard; 5. Mason Smith, Wichita Falls, Texas; 6. Larry Fletcher, Cache; 7. Taylor Hanson, Lawton; 8. Ro Epps, Lawton; 9. Curtis Allen, Yukon.

Heat 3 -- 1. Chism Bishop, Cache; 2. Matthew Marsh, Cache; 3. Dylan Ballard, Cache; 4. Chris Foster, Tuttle; 5. Tyler Webb, Wichita Falls, Texas; 6. Jeremy Allen, Blanchard; 7. David Shipman, Duncan; 8. Brandon Pedigo,

Heat 4 -- 1. Shawn Jorski, Mustang; 2. Raymond Wright, Oklahoma City; 3. Kipp Ruddock, Lawton; 4. Cole Dennis, Altus; 5. Terrell Evans, Cache; 6. Aaron Alley, Lakeside City, Texas; 7. Kody Kastner, Lawton; 8. Anthony
aaaaaaaaaaaaiii