Championship Sprints
A-Main -- 1. Joseph Miller, Cove, Ark.; 2. Brandon Jennings, Norman; 3. Kyle Ezell, Elgin; 4. Mike Baker, Elgin; 5. Jimmy Taylor, Choctaw; 6. TJ Honkomp, Iowa Park, Texas; 7. Shawn Bloomquist, Indiahoma; 8. Joe Bob Lee, Cache; 9. Gary Owens, Pauls Valley; 10. Nick Bates, Lawton; 11. Koby Barksdale, Norman; 12. T.J. Herrell, Wichita Falls, Texas; 13. Steve Smith, Guthrie; 14. Brandon Haddad, Norman; 15. Michael Gossman, Newcastle; 16. Morgan Fletcher, Lawton; 17. Mike Huard, Norman; 18. Jeff Garnett, Yukon.

Heat 1 -- 1. Gary Owens, Pauls Valley; 2. Joe Bob Lee, Cache; 3. Michael Gossman, Newcastle; 4. Mike Huard, Norman; 5. Morgan Fletcher, Lawton; 6. Derrick Gentilly, Carnegie; 7. Shayla Waddell, Tuttle.

Heat 2 -- 1. Shawn Bloomquist, Indiahoma; 2. Joseph Miller, Cove, Ark.; 3. Mike Baker, Elgin; 4. Koby Barksdale, Norman; 5. Brandon Haddad, Norman; 6. Jimmy Taylor, Choctaw; 7. Lee Wade, Oklahoma City.

Heat 3 -- 1. T.J. Herrell, Wichita Falls, Texas; 2. Kyle Ezell, Elgin; 3. Brandon Jennings, Norman; 4. TJ Honkomp, Iowa Park, Texas; 5. Nick Bates, Lawton; 6. Steve Smith, Guthrie; 7. Jeff Garnett, Yukon.


WLS
A-Main -- 1. Dillon Burks, Wilson; 2. Ryan Dean, Oklahoma City; 3. Duane Baker, Chickasha; 4. Brent Stapp, Duncan; 5. Dane Fields, Lawton; 6. Ricky Crawford, Oklahoma City; 7. Sheldon Leeskamp, Moore; 8. Michael
Scott, Midwest City; 9. Koby Barksdale, Norman; 10. Gil White, lanchard; 11. David Baxter, Del City; 12. Scotty` Street, Wichita Falls, Texas.

Heat 1 -- 1. Brent Stapp, Duncan; 2. Michael Scott, Midwest City; 3. Koby Barksdale, Norman; 4. Sheldon Leeskamp, Moore; 5. Ricky Crawford, Oklahoma City; 6. K.B. Hennessee, Lawton; 7. Lee Wade, Oklahoma City; 8.
Tommy Holder, Blanchard.

Heat 2 -- 1. Ryan Dean, Oklahoma City; 2. David Baxter, Del City; 3. Dillon Burks, Wilson; 4. Gil White, Blanchard; 5. Duane Baker, Chickasha; 6. Scotty` Street, Wichita Falls, Texas; 7. Dane Fields, Lawton.


Mini Stocks

A-Main -- 1. Brian Ward, Edmond; 2. James Norton, Marlow; 3. Dakota Davies, Marlow; 4. Dylan Deluca, Elgin; 5. Tyler Webb, Wichita Falls, Texas; 6. John Deluca, Elgin; 7. Dylan Frazier, Lawton; 8. Shane Henning, Lawton; 9. Terry Turner, Cache; 10. Dustin McCracken, Elgin; 11. Jonathon Hicks, Fletcher; 12. Tom King, Lawton; 13. Jayson Pope, Scotland, Texas; 14. Dillan Randall, Edmond; 15. Tres Miller, Cache; 16. John Rauschenberg;; 17. Kelsey Baggett, Iowa Park, Texas; 18. Mark Hodgkins, Manitou; 19. Rosie Ward, Cache; 20. RJ Jones, Wichita

Heat 1 -- 1. James Norton, Marlow; 2. Brian Ward, Edmond; 3. Dylan Deluca, Elgin; 4. Jayson Pope, Scotland, Texas; 5. Mark Hodgkins, Manitou; 6. Tom King, Lawton; 7. RJ Jones, Wichita Falls, Texas.

Heat 2 -- 1. Dakota Davies, Marlow; 2. Tyler Webb, Wichita Falls, Texas; 3. Dillan Randall, Edmond; 4. Tres Miller, Cache; 5. Terry Turner, Cache; 6. Rosie Ward, Cache; 7. Shane Henning, Lawton; 8. Dylan Frazier,

Heat 3 -- 1. Jonathon Hicks, Fletcher; 2. Kelsey Baggett, Iowa Park, Texas; 3. Dustin McCracken, Elgin; 4. David McCracken, Elgin; 5. Dalton Payton, Iowa Park, Texas; 6. John Deluca, Elgin; 7. John Rauschenberg;.


Limited Modified
A-Main -- 1. Robert Elliott, Clinton; 2. Shawn Jorski, Mustang; 3. Kale Westover, Tuttle; 4. Larry Fletcher, Cache; 5. Rob Bland, Cyril; 6. Terrell Evans, Cache; 7. David Shipman, Duncan; 8. Raymond Wright, Oklahoma City; 9. Nick Richard, Lawton; 10. Matthew Marsh, Cache; 11. Cole Dennis, Altus; 12. Justin Cox, Blanchard; 13. Mitchell Henson, Indiahoma; 14. Kipp Ruddock, Lawton; 15. Larry Craig, Lawton; 16. Kody Kastner, Lawton; 17. Justin Nash, Altus; 18. Chris Foster, Tuttle; 19. Dylan Ballard, Cache; 20. Brandon Pedigo, Lawton.

B-Main -- 1. Dylan Ballard, Cache; 2. Matthew Marsh, Cache; 3. Mitchell Henson, Indiahoma; 4. Justin Cox, Blanchard; 5. Justin Nash, Altus; 6. Ro Epps, Lawton; 7. Taylor Hanson, Lawton; 8. Brian Harrison, Lawton; 9.
John Fletcher, Cache; 10. Trevor Foley, Iowa Park, Texas; 11. Barry Lloyd, Ft Cobb.

Heat 1 -- 1. Robert Elliott, Clinton; 2. Nick Richard, Lawton; 3. Chris Foster, Tuttle; 4. Brandon Pedigo, Lawton; 5. David Shipman, Duncan; 6. Matthew Marsh, Cache; 7. Mitchell Henson, Indiahoma; 8. Mike Jackson, Duncan; 9. Ro Epps, Lawton; 10. Jeremy Allen, Blanchard.

Heat 2 -- 1. Rob Bland, Cyril; 2. Cole Dennis, Altus; 3. Kale Westover, Tuttle; 4. Terrell Evans, Cache; 5. Kipp Ruddock, Lawton; 6. Dylan Ballard, Cache; 7. Brian Harrison, Lawton; 8. Barry Lloyd, Ft Cobb; 9. John Fletcher,

Heat 3 -- 1. Shawn Jorski, Mustang; 2. Larry Craig, Lawton; 3. Raymond Wright, Oklahoma City; 4. Larry Fletcher, Cache; 5. Kody Kastner, Lawton; 6. Justin Cox, Blanchard; 7. Trevor Foley, Iowa Park, Texas; 8. Justin Nash, Altus; 9. Taylor Hanson, Lawton.
aaaaaaaaaaaaiii