Championship Sprints
A-Main  -- 1. Joe Bob Lee, Cache; 2. Koby Barksdale, Norman; 3. Kyle Ezell, Elgin; 4. Morgan Fletcher,
Lawton; 5. T.J. Herrell, Wichita Falls, Texas; 6. Mike Baker, Elgin; 7. Brayden Voight, Wichita Falls, Texas; 8.
Michael Gossman, Newcastle; 9. Nick Bates, Lawton; 10. Jimmy Taylor, Choctaw; 11. Patrick Prescott, MWC; 12.
Jeff Garnett, Yukon; 13. Shawn Bloomquist, Indiahoma.

Heat 1 -- 1. Kyle Ezell, Elgin; 2. Joe Bob Lee, Cache; 3. Nick Bates, Lawton; 4. Patrick Prescott, MWC; 5. Mike
Baker, Elgin; 6. T.J. Herrell, Wichita Falls, Texas; 7. Jimmy Taylor, Choctaw.

Heat 2 -- 1. Morgan Fletcher, Lawton; 2. Shawn Bloomquist, Indiahoma; 3. Michael Gossman, Newcastle; 4.
Brayden Voight, Wichita Falls, Texas; 5. Jeff Garnett, Yukon; 6. TJ Honkomp, Iowa Park, Texas; 7. Koby
 

WLS
A-Main -- 1. Koby Barksdale, Norman; 2. Dane Fields, Lawton; 3. Sheldon Leeskamp, Moore; 4. Gil White,
Blanchard; 5. Ryan Dean, Oklahoma City; 6. Dillon Burks, Wilson; 7. Brent Stapp, Duncan; 8. Duane Baker,
Chickasha; 9. Scotty` Street, Wichita Falls, Texas; 10. Chance Nestell, Piedmont; 11. Ryan Anderson;; 12.
Shannon Bacus, Edmond; 13. David Baxter, Del City.

Heat 1 -- 1. Gil White, Blanchard; 2. Sheldon Leeskamp, Moore; 3. Brent Stapp, Duncan; 4. David Baxter, Del
City; 5. Ryan Anderson;; 6. Ryan Dean, Oklahoma City; 7. Shannon Bacus, Edmond.

Heat 2 -- 1. Koby Barksdale, Norman; 2. Dane Fields, Lawton; 3. Duane Baker, Chickasha; 4. Chance Nestell,
Piedmont; 5. Scotty` Street, Wichita Falls, Texas; 6. Dillon Burks, Wilson.


Mini Stocks
A-Main  -- 1. Dylan Deluca, Elgin; 2. Brian Ward, Edmond; 3. Jayson Pope, Scotland, Texas; 4. Dustin
Southerland, Geronimo; 5. Tyler Webb, Wichita Falls, Texas; 6. RJ Jones, Wichita Falls, Texas; 7. Brooks Payne,
Wichita Falls, Texas; 8. Dillan Randall, Edmond; 9. Tres Miller, Cache; 10. Shane Henning, Lawton; 11. Clyde
Ikeler, Wichita Falls, Texas; 12. Terry Turner, Cache; 13. Tom King, Lawton; 14. Bobby Nettles, Wichita Falls,
Texas; 15. Rosie Ward, Cache; 16. Kelsey Baggett, Iowa Park, Texas; 17. Jonathon Hicks, Fletcher; 18. Dustin
McCracken, Elgin; 19. Dalton Payton, Iowa Park, Texas; 20. Mark Hodgkins, Manitou; 21. James Norton, Marlow.

Heat 1 -- 1. Tyler Webb, Wichita Falls, Texas; 2. Brian Ward, Edmond; 3. Dalton Payton, Iowa Park, Texas; 4.
Dustin McCracken, Elgin; 5. Gary Stephens, Frederick; 6. RJ Jones, Wichita Falls, Texas; 7. Tom King, Lawton; 8.
Shane Henning, Lawton.

Heat 2 -- 1. Jayson Pope, Scotland, Texas; 2. Kelsey Baggett, Iowa Park, Texas; 3. Tres Miller, Cache; 4. Rosie
Ward, Cache; 5. Dillan Randall, Edmond; 6. Mark Hodgkins, Manitou; 7. Clyde Ikeler, Wichita Falls, Texas; 8.
Bobby Nettles, Wichita Falls, Texas

Heat 3 -- 1. Jonathon Hicks, Fletcher; 2. Dylan Deluca, Elgin; 3. Dustin Southerland, Geronimo; 4. Brooks Payne,
Wichita Falls, Texas; 5. Terry Turner, Cache; 6. James Norton, Marlow; 7. John Deluca, Elgin; 8. Dylan Frazier,


USRA Modified
A-Main  -- 1. Stan Reed Jr, Oklahoma City; 2. Jason Hilliard, Cache; 3. Jayman Gregory, Ft Cobb; 4. Lucas
Steele, Lawton; 5. Shawn Johnson, Marlow; 6. Garry Little, Lawton; 7. Randy Golden, Tuttle; 8. Richard Walp,
Olney, Texas; 9. John Nemetz, Iowa Park, Texas.

Heat 1 -- 1. Richard Walp, Olney, Texas; 2. Stan Reed Jr, Oklahoma City; 3. Jason Hilliard, Cache; 4. Lucas
Steele, Lawton; 5. Shawn Johnson, Marlow; 6. John Nemetz, Iowa Park, Texas; 7. Garry Little, Lawton; 8. Jayman
Gregory, Ft Cobb; 9. Randy Golden, Tuttle.


Limited Modified
A-Main -- 1. Kody McDowell, Walters; 2. Chris Foster, Tuttle; 3. Terry Little, Lawton; 4. Terrell Evans, Cache; 5.
Matthew Marsh, Cache; 6. Phillip Campbell, Seymour, Texas; 7. Kipp Ruddock, Lawton; 8. Raymond Wright,
Oklahoma City; 9. Mitchell Henson, Indiahoma; 10. Chism Bishop, Cache; 11. Justin Cox, Blanchard; 12. Nick
Richard, Lawton; 13. Aaron Alley, Lakeside City, Texas; 14. Larry Fletcher, Cache; 15. Mike Little, Lawton; 16.
Anthony Miller, Lawton; 17. David Bolf, Wichita Falls, Texas; 18. Jeremy Allen, Blanchard; 19. Trevor Foley, Iowa
Park, Texas; 20. Keith Salazar, Waurika.

B-Main  -- 1. Jeremy Allen, Blanchard; 2. Mitchell Henson, Indiahoma; 3. Phillip Campbell, Seymour, Texas;
4. Anthony Miller, Lawton; 5. Dylan Ballard, Cache; 6. David Shipman, Duncan; 7. Bryan Holden, Seymour,
Texas; 8. Kyle Bridges, Lawton; 9. Taylor Hanson, Lawton; 10. John Fletcher, Cache; 11. Barry Lloyd, Ft Cobb;

Heat 1 -- 1. Matthew Marsh, Cache; 2. Kipp Ruddock, Lawton; 3. Justin Cox, Blanchard; 4. Trevor Foley, Iowa
Park, Texas; 5. Bryan Holden, Seymour, Texas; 6. Anthony Miller, Lawton; 7. Dylan Ballard, Cache.

Heat 2 -- 1. Chism Bishop, Cache; 2. Mike Little, Lawton; 3. Kody McDowell, Walters; 4. Terrell Evans, Cache; 5.
David Shipman, Duncan; 6. Kyle Bridges, Lawton; 7. John Fletcher, Cache.

Heat 3 -- 1. Chris Foster, Tuttle; 2. Larry Fletcher, Cache; 3. Aaron Alley, Lakeside City, Texas; 4. Nick Richard,
Lawton; 5. Barry Lloyd, Ft Cobb; 6. Rob Bland, Cyril; 7. Mitchell Henson, Indiahoma.

Heat 4 -- 1. David Bolf, Wichita Falls, Texas; 2. Keith Salazar, Waurika; 3. Raymond Wright, Oklahoma City; 4.
Terry Little, Lawton; 5. Jeremy Allen, Blanchard; 6. Phillip Campbell, Seymour, Texas; 7. Taylor Hanson, Lawton.

<
aaaaaaaaaaaaiii