Championship Sprints
A-Main -- 1. Gary Owens, Pauls Valley; 2. T.J. Herrell, Wichita Falls, Texas; 3. Jimmy Taylor, Choctaw; 4. Mike Baker, Elgin; 5. Joe Bob Lee, Cache; 6. Koby Barksdale, Norman; 7. Morgan Fletcher, Lawton; 8. Jerry Bruner, Indiahoma; 9. Kyle Ezell, Elgin; 10. Nick Bates, Lawton; 11. Shawn Bloomquist, Indiahoma; 12. TJ Honkomp, Iowa Park, Texas; 13. Michael Gossman, Newcastle; 14. Brandon Haddad, Norman; 15. Derrick Gentilly, Carnegie; 16. Doug Joyner, Lawton; 17. Shayla Waddell, Tuttle; 18. Mike Huard, Norman.

Heat 1 -- 1. Gary Owens, Pauls Valley; 2. Jimmy Taylor, Choctaw; 3. Morgan Fletcher, Lawton; 4. Jerry Bruner, Indiahoma; 5. Derrick Gentilly, Carnegie; 6. Brandon Haddad, Norman; 7. Brayden Voight, Wichita Falls, Texas.

Heat 2 -- 1. Joe Bob Lee, Cache; 2. Nick Bates, Lawton; 3. Shawn Bloomquist, Indiahoma; 4. Mike Baker, Elgin; 5. Doug Joyner, Lawton; 6. TJ Honkomp, Iowa Park, Texas; 7. Mike Huard, Norman.

Heat 3 -- 1. T.J. Herrell, Wichita Falls, Texas; 2. Kyle Ezell, Elgin; 3. Koby Barksdale, Norman; 4. Michael Gossman, Newcastle; 5. Shayla Waddell, Tuttle.

WLS
A-Main -- 1. Koby Barksdale, Norman; 2. Scotty` Street, Wichita Falls, Texas; 3. Chris Gordon, Lawton; 4. Sheldon Leeskamp, Moore; 5. Lee Wade, Oklahoma City; 6. Gil White, Blanchard; 7. Dillon Burks, Wilson; 8. Tommy Holder, Blanchard; 9. Derek Cottrell, Fletcher; 10. Duane Baker, Chickasha; 11. Ricky Crawford, Oklahoma City; 12. Chance Nestell, Piedmont; 13. David Baxter, Del City; 14. Brent Stapp, Duncan; 15. K.B. Hennessee, Lawton; 16. Michael Scott, Midwest City; 17. Randy Marsee, Norman; 18. Ryan Dean, Oklahoma City.

Heat 1 -- 1. Sheldon Leeskamp, Moore; 2. Chance Nestell, Piedmont; 3. Derek Cottrell, Fletcher; 4. Dillon Burks, Wilson; 5. Michael Scott, Midwest City; 6. Ricky Crawford, Oklahoma City; 7. K.B. Hennessee, Lawton; 8. Gil White, Blanchard; 9. Brent Stapp, Duncan.

Heat 2 -- 1. Scotty` Street, Wichita Falls, Texas; 2. Tommy Holder, Blanchard; 3. Duane Baker, Chickasha; 4. Koby Barksdale, Norman; 5. David Baxter, Del City; 6. Ryan Dean, Oklahoma City; 7. Chris Gordon, Lawton; 8. Randy Marsee, Norman; 9. Lee Wade, Oklahoma City.


USRA Modified
A-Main -- 1. Stan Reed Jr, Oklahoma City; 2. C.A. Nix, Lawton; 3. Thomas Nunley, Marlow; 4. Kelly King, Iowa Park, Texas; 5. Chris Cary, Altus; 6. Lucas Steele, Lawton; 7. Lee Heiligenthal, Claremore; 8. Travis Bragg, Duncan; 9. Chase Malave, Lawton; 10. Randy Golden, Tuttle; 11. Jay Baggett, Iowa Park, Texas.

Heat 1 -- 1. Stan Reed Jr, Oklahoma City; 2. Travis Bragg, Duncan; 3. Lee Heiligenthal, Claremore; 4. Chris Cary, Altus; 5. Kelly King, Iowa Park, Texas; 6. Chase Malave, Lawton.

Heat 2 -- 1. C.A. Nix, Lawton; 2. Thomas Nunley, Marlow; 3. Jay Baggett, Iowa Park, Texas; 4. Lucas Steele, Lawton; 5. Randy Golden, Tuttle; 6. William Goss, Altus.


USA Limited Modified

A-Main -- 1. Shane Little, Lawton; 2. Kale Westover, Tuttle; 3. Terrell Evans, Cache; 4. Jeremy Allen, Blanchard; 5. Brandon Decker, Wichita Falls, Texas; 6. Raymond Wright, Oklahoma City; 7. Matthew Marsh, Cache; 8. Anthony Miller, Lawton; 9. Dylan Ballard, Cache; 10. Trevor Foley, Iowa Park, Texas; 11. Mason Smith, Wichita Falls, Texas; 12. Justin Cox, Blanchard; 13. Kody McDowell, Walters; 14. Shawn Jorski, Mustang; 15. Chris Foster, Tuttle; 16. Terry Little, Lawton; 17. Michael Smith, Wichita Falls, Texas; 18. Keith Salazar, Waurika; 19. David Shipman, Duncan; 20. Kipp Ruddock, Lawton.

B-Main 1 -- 1. Justin Cox, Blanchard; 2. Mason Smith, Wichita Falls, Texas; 3. Jimmy Curtsinger, Cache; 4. Cole Dennis, Altus; 5. Taylor Hanson, Lawton; 6. Justin Nash, Altus; 7. Ro Epps, Lawton; 8. Koby Adams, Randlett; 9. David Gatliff, Marlow.

B-Main 2 -- 1. Brandon Decker, Wichita Falls, Texas; 2. Chris Foster, Tuttle; 3. Kelsey Baggett, Iowa Park, Texas; 4. Tim Henson, Indiahoma; 5. Chism Bishop, Cache; 6. Dylan Deluca, Elgin; 7. Nick Richard, Lawton; 8. Kody Kastner, Lawton; 9. Brandon Pedigo, Lawton.

Heat 1 -- 1. Keith Salazar, Waurika; 2. Michael Smith, Wichita Falls, Texas; 3. Jeremy Allen, Blanchard; 4. Kipp Ruddock, Lawton; 5. Jimmy Curtsinger, Cache; 6. Nick Richard, Lawton; 7. Dylan Deluca, Elgin; 8. Taylor Hanson, Lawton; 9. David Gatliff, Marlow.

Heat 2 -- 1. Shane Little, Lawton; 2. Terrell Evans, Cache; 3. Trevor Foley, Iowa Park, Texas; 4. Anthony Miller, Lawton; 5. Brandon Decker, Wichita Falls, Texas; 6. Chism Bishop, Cache; 7. Brandon Pedigo, Lawton; 8. Koby Adams, Randlett.

Heat 3 -- 1. Kale Westover, Tuttle; 2. Matthew Marsh, Cache; 3. Terry Little, Lawton; 4. David Shipman, Duncan; 5. Mason Smith, Wichita Falls, Texas; 6. Justin Nash, Altus; 7. Ro Epps, Lawton; 8. Cole Dennis, Altus.

Heat 4 -- 1. Shawn Jorski, Mustang; 2. Kody McDowell, Walters; 3. Raymond Wright, Oklahoma City; 4. Dylan Ballard, Cache; 5. Justin Cox, Blanchard; 6. Tim Henson, Indiahoma; 7. Kelsey Baggett, Iowa Park, Texas; 8. Kody Kastner, Lawton; 9. Chris Foster, Tuttle.
aaaaaaaaaaaaiii