Championship Sprints
A-Main -- 1. Joe Bob Lee, Cache; 2. Gary Owens, Pauls Valley; 3. Jerry Bruner, Indiahoma; 4. Koby Barksdale, Norman; 5. Brandon Jennings, Norman; 6. TJ Honkomp, Iowa Park, Texas; 7. Brayden Voight, Wichita Falls, Texas; 8. Shayla Waddell, Tuttle; 9. T.J. Herrell, Wichita Falls, Texas; 10. Jimmy Taylor, Choctaw; 11. Denny Cothran, Wichita Falls, Texas; 12. Kyle Ezell, Elgin; 13. Tony Layton, Lawton; 14. Doug Joyner, Lawton; 15. Brandon Haddad, Norman; 16. Morgan Fletcher, Lawton; 17. Michael Gossman, Newcastle; 18. Nick Bates, Lawton; 19. Mike Baker, Elgin; 20. Tyler Cothran, Wichita Falls, Texas; 21. Shawn Bloomquist, Indiahoma;

Heat 1 -- 1. Brandon Jennings, Norman; 2. Gary Owens, Pauls Valley; 3. TJ Honkomp, Iowa Park, Texas; 4. Koby Barksdale, Norman; 5. Tony Layton, Lawton; 6. Jimmy Taylor, Choctaw; 7. Morgan Fletcher, Lawton; 8. Lightfoot Hawkins, Yukon.

Heat 2 -- 1. Joe Bob Lee, Cache; 2. Shayla Waddell, Tuttle; 3. Mike Baker, Elgin; 4. Brayden Voight, Wichita Falls, Texas; 5. Michael Gossman, Newcastle; 6. Nick Bates, Lawton; 7. Doug Joyner, Lawton; 8. Brandon Haddad,

Heat 3 -- 1. Jerry Bruner, Indiahoma; 2. Kyle Ezell, Elgin; 3. T.J. Herrell, Wichita Falls, Texas; 4. Denny Cothran, Wichita Falls, Texas; 5. Shawn Bloomquist, Indiahoma; 6. Tyler Cothran, Wichita Falls, Texas; 7. Derrick Gentilly, Carnegie.


Wingless Limited Sprints

A-Main -- 1. Derek Cottrell, Fletcher; 2. Ryan Dean, Oklahoma City; 3. David Mcduffee, Choctaw; 4. Gil White, Blanchard; 5. Brent Stapp, Duncan; 6. Duane Baker, Chickasha; 7. Lee Wade, Oklahoma City; 8. Ricky Crawford, Oklahoma City; 9. Michael Scott, Midwest City; 10. Scotty` Street, Wichita Falls, Texas; 11. Mike Huard, Norman; 12. Randy Marsee, Norman; 13. Josh Buscher, Wichita Falls, Texas; 14. Steve Smith, Guthrie; 15. Chris Gordon, Lawton; 16. Chance Nestell, Piedmont; 17. David Baxter, Del City; 18. Sheldon Leeskamp, Moore; 19. Stephen Meadows, Choctaw; 20. Tommy Holder, Blanchard; 21. Dillon Burks, Wilson.

Heat 1 -- 1. Lee Wade, Oklahoma City; 2. Brent Stapp, Duncan; 3. Josh Buscher, Wichita Falls, Texas; 4. Mike Huard, Norman; 5. Michael Scott, Midwest City; 6. Steve Smith, Guthrie; 7. Scotty` Street, Wichita Falls, Texas; 8. Koby Barksdale, Norman.

Heat 2 -- 1. Duane Baker, Chickasha; 2. Tommy Holder, Blanchard; 3. Chris Gordon, Lawton; 4. Ryan Dean, Oklahoma City; 5. Randy Marsee, Norman; 6. Gil White, Blanchard; 7. Chance Nestell, Piedmont.

Heat 3 -- 1. Derek Cottrell, Fletcher; 2. Dillon Burks, Wilson; 3. Ricky Crawford, Oklahoma City; 4. David Baxter, Del City; 5. David Mcduffee, Choctaw; 6. Stephen Meadows, Choctaw; 7. Sheldon Leeskamp, Moore.

Mini Stocks

A-Main -- 1. Tyler Webb, Wichita Falls, Texas; 2. James Norton, Marlow; 3. Kelsey Baggett, Iowa Park, Texas; 4. Dakota Davies, Marlow; 5. Dillan Randall, Edmond; 6. Gary Stephens, Frederick; 7. Dylan Deluca, Elgin; 8. Shane Henning, Lawton; 9. Daniel Hufnagel, Lawton; 10. Rosie Ward, Cache; 11. Clyde Ikeler, Wichita Falls, Texas; 12. Terry Turner, Cache; 13. Austin Hunt, Altus; 14. Jake Pece, Oklahoma City; 15. Stacey DeLuca, Elgin; 16. Brad French, Lawton; 17. Brian Ward, Edmond; 18. James Payne, Altus; 19. Aaron Rogers, Wichita Falls, Texas; 20. John Deluca, Elgin.

B-Main -- 1. Rosie Ward, Cache; 2. Daniel Hufnagel, Lawton; 3. Stacey DeLuca, Elgin; 4. Aaron Rogers, Wichita Falls, Texas; 5. Dylan Frazier, Lawton; 6. Mark Hodgkins, Manitou; 7. Mecaila Southerland, Geronimo; 8. Dustin Southerland, Geronimo; 9. Preston Spitsnangle, Wichita Falls, Texas.

Heat 1 -- 1. Dillan Randall, Edmond; 2. Dylan Deluca, Elgin; 3. Dakota Davies, Marlow; 4. Shane Henning, Lawton; 5. Terry Turner, Cache; 6. James Payne, Altus; 7. Mark Hodgkins, Manitou; 8. Dustin Southerland,
Geronimo; 9. Preston Spitsnangle, Wichita Falls, Texas.

Heat 2 -- 1. Kelsey Baggett, Iowa Park, Texas; 2. Jake Pece, Oklahoma City; 3. John Deluca, Elgin; 4. Brian Ward, Edmond; 5. Gary Stephens, Frederick; 6. Stacey DeLuca, Elgin; 7. Aaron Rogers, Wichita Falls, Texas; 8. Dylan Frazier, Lawton; 9. Tres Miller, Cache.

Heat 3 -- 1. Tyler Webb, Wichita Falls, Texas; 2. Austin Hunt, Altus; 3. James Norton, Marlow; 4. Brad French, Lawton; 5. Clyde Ikeler, Wichita Falls, Texas; 6. Daniel Hufnagel, Lawton; 7. Rosie Ward, Cache; 8. Mecaila Southerland, Geronimo.


USRA Modifieds
A-Main -- 1. Stan Reed Jr, Oklahoma City; 2. James Reed, Oklahoma City; 3. Thomas Nunley, Marlow; 4. Travis Bragg, Duncan; 5. Lucas Steele, Lawton; 6. Harold Winton, Sr, Waurika; 7. Harold Winton, Jr, Waurika.

Heat 1 -- 1. Stan Reed Jr, Oklahoma City; 2. Harold Winton, Jr, Waurika; 3. Randy Golden, Tuttle; 4. Bart Jackson, Cache.

Heat 2 -- 1. Travis Bragg, Duncan; 2. Thomas Nunley, Marlow; 3. Harold Winton, Sr, Waurika; 4. James Reed, Oklahoma City; 5. Lucas Steele, Lawton.


USA Limited Modifieds
A-Main -- 1. Kale Westover, Tuttle; 2. Shawn Jorski, Mustang; 3. Cole Dennis, Altus; 4. Trevor Foley, Iowa Park, Texas; 5. Kipp Ruddock, Lawton; 6. Curtis Martin, Tuttle; 7. Brandon Decker, Wichita Falls, Texas; 8. Terry Little, Lawton; 9. Dylan Ballard, Cache; 10. Aaron Alley, Lakeside City, Texas; 11. Matthew Marsh, Cache; 12. David Shipman, Duncan; 13. Michael Smith, Wichita Falls, Texas; 14. Terrell Evans, Cache; 15. David Bolf, Wichita Falls, Texas; 16. Raymond Wright, Oklahoma City; 17. Mason Smith, Wichita Falls, Texas; 18. Anthony
Miller, Lawton; 19. Jeremy Allen, Blanchard; 20. Taylor Hanson, Lawton.

B-Main 1 -- 1. David Bolf, Wichita Falls, Texas; 2. Mason Smith, Wichita Falls, Texas; 3. Raymond Wright, Oklahoma City; 4. Terrell Evans, Cache; 5. Justin Nash, Altus; 6. Nick Richard, Lawton; 7. Justin Cox, Blanchard; 8. Jimmy Curtsinger, Cache; 9. Tim Henson, Indiahoma; 10. Chism Bishop, Cache; 11. Kody Kastner, Lawton.

Heat 1 -- 1. Kale Westover, Tuttle; 2. David Shipman, Duncan; 3. Cole Dennis, Altus; 4. Dylan Ballard, Cache; 5. David Bolf, Wichita Falls, Texas; 6. Jimmy Curtsinger, Cache; 7. Brandon Pedigo, Lawton; 8. Nick Richard,

Heat 2 -- 1. Kipp Ruddock, Lawton; 2. Curtis Martin, Tuttle; 3. Anthony Miller, Lawton; 4. Taylor Hanson, Lawton; 5. Justin Cox, Blanchard; 6. Chism Bishop, Cache; 7. ? fisher;.

Heat 3 -- 1. Brandon Decker, Wichita Falls, Texas; 2. Trevor Foley, Iowa Park, Texas; 3. Terry Little, Lawton; 4. Matthew Marsh, Cache; 5. Terrell Evans, Cache; 6. Justin Nash, Altus; 7. Tim Henson, Indiahoma.

Heat 4 -- 1. Shawn Jorski, Mustang; 2. Jeremy Allen, Blanchard; 3. Aaron Alley, Lakeside City, Texas; 4. Michael Smith, Wichita Falls, Texas; 5. Raymond Wright, Oklahoma City; 6. Mason Smith, Wichita Falls, Texas; 7. Kody Kastner, Lawton.
aaaaaaaaaaaaiii