Championship Sprints
A-Main -- 1. Kyle Ezell, Elgin; 2. Koby Barksdale, Norman; 3. Morgan Fletcher, Lawton; 4. Shawn Bloomquist, Indiahoma; 5. Tyler Cothran, Wichita Falls, Texas; 6. Jerry Bruner, Indiahoma; 7. Joe Bob Lee, Cache; 8. Denny Cothran, Wichita Falls, Texas; 9. T.J. Herrell, Wichita Falls, Texas; 10. Michael Gossman, Newcastle; 11. Derrick Gentilly, Carnegie; 12. Nick Bates, Lawton; 13. Mike Baker, Elgin; 14. Chris Jensen, Moore; 15. Lightfoot Hawkins, Yukon.

Heat 1 -- 1. Kyle Ezell, Elgin; 2. Koby Barksdale, Norman; 3. Tyler Cothran, Wichita Falls, Texas; 4. Shawn Bloomquist, Indiahoma; 5. Derrick Gentilly, Carnegie; 6. T.J. Herrell, Wichita Falls, Texas; 7. Chris Jensen, Moore; 8. Lightfoot Hawkins, Yukon.

Heat 2 -- 1. Morgan Fletcher, Lawton; 2. Denny Cothran, Wichita Falls, Texas; 3. Jerry Bruner, Indiahoma; 4. Joe Bob Lee, Cache; 5. Nick Bates, Lawton; 6. Mike Baker, Elgin; 7. Michael Gossman, Newcastle.


Mini Stocks

A-Main -- 1. James Norton, Marlow; 2. Brian Ward, Edmond; 3. Tyler Webb, Wichita Falls, Texas; 4. Lonnie Nunley, Marlow; 5. Dylan Deluca, Elgin; 6. Kelsey Baggett, Iowa Park, Texas; 7. Mike Gregory, Binger; 8. Gary Stephens, Frederick; 9. James Payne, Altus; 10. Brad French, Lawton; 11. Nathan Herndon, Oklahoma City; 12. Dakota Davies, Marlow; 13. Dillan Randall, Edmond; 14. Mark Hodgkins, Manitou; 15. Shane Henning, Lawton; 16. Daniel Hufnagel, Lawton; 17. Dustin McCracken, Elgin; 18. Rosie Ward, Cache; 19. Preston Spitsnangle, Wichita Falls, Texas; 20. John Deluca, Elgin.

B-Main -- 1. Preston Spitsnangle, Wichita Falls, Texas; 2. Rosie Ward, Cache; 3. Mark Hodgkins, Manitou; 4. Daniel Hufnagel, Lawton; 5. Tres Miller, Cache; 6. Clyde Ikeler, Wichita Falls, Texas; 7. Mecaila Southerland, Geronimo; 8. Tom King, Lawton; 9. Terry Turner, Cache; 10. Aaron Rogers, Wichita Falls, Texas; 11. Terry Roach, Lawton; 12. Timothy Newell, Burkburnett, Texas.

Heat 1 -- 1. Kelsey Baggett, Iowa Park, Texas; 2. Brad French, Lawton; 3. Nathan Herndon, Oklahoma City; 4. Dillan Randall, Edmond; 5. Daniel Hufnagel, Lawton; 6. Tom King, Lawton; 7. Clyde Ikeler, Wichita Falls, Texas; 8. Mecaila Southerland, Geronimo.

Heat 2 -- 1. James Norton, Marlow; 2. Lonnie Nunley, Marlow; 3. Dylan Deluca, Elgin; 4. Dakota Davies, Marlow; 5. Preston Spitsnangle, Wichita Falls, Texas; 6. Terry Turner, Cache; 7. Terry Roach, Lawton.

Heat 3 -- 1. Tyler Webb, Wichita Falls, Texas; 2. Mike Gregory, Binger; 3. Shane Henning, Lawton; 4. Gary Stephens, Frederick; 5. Tres Miller, Cache; 6. Rosie Ward, Cache; 7. Aaron Rogers, Wichita Falls, Texas

Heat 4 -- 1. Brian Ward, Edmond; 2. James Payne, Altus; 3. John Deluca, Elgin; 4. Dustin McCracken, Elgin; 5. Mark Hodgkins, Manitou; 6. Dustin Southerland, Geronimo; 7. Timothy Newell, Burkburnett, Texas.


USA Modifieds

A-Main -- 1. Stan Reed Jr, Oklahoma City; 2. C.A. Nix, Lawton; 3. Jayman Gregory, Ft Cobb; 4. Kelly King, Iowa Park, Texas; 5. Travis Bragg, Duncan; 6. Randy Golden, Tuttle; 7. Chase Malave, Lawton; 8. Dewayne Callaway, Lawton; 9. Thomas Nunley, Marlow; 10. Bill Pickard, Mustang; 11. Lucas Steele, Lawton; 12. Ed Dunn, Chattanooga; 13. Brandon Golden, Fletcher; 14. James Reed, Oklahoma City; 15. John Nemetz, Iowa Park,

Heat 1 -- 1. Travis Bragg, Duncan; 2. Thomas Nunley, Marlow; 3. Randy Golden, Tuttle; 4. Bill Pickard, Mustang; 5. Chase Malave, Lawton.

Heat 2 -- 1. Stan Reed Jr, Oklahoma City; 2. Jayman Gregory, Ft Cobb; 3. Lucas Steele, Lawton; 4. Chris Cary, Altus; 5. Ed Dunn, Chattanooga.

Heat 3 -- 1. James Reed, Oklahoma City; 2. Kelly King, Iowa Park, Texas; 3. John Nemetz, Iowa Park, Texas; 4. Jason Hilliard, Cache; 5. Dewayne Callaway, Lawton; 6. Brandon Golden, Fletcher.


Limited Modifieds
A-Main -- 1. Kale Westover, Tuttle; 2. Aaron Alley, Lakeside City, Texas; 3. Trevor Foley, Iowa Park, Texas; 4. Cole Dennis, Altus; 5. Mason Smith, Wichita Falls, Texas; 6. Brandon Decker, Wichita Falls, Texas; 7. Kody McDowell, Walters; 8. Michael Smith, Wichita Falls, Texas; 9. Anthony Miller, Lawton; 10. Raymond Wright, Oklahoma City; 11. David Bolf, Wichita Falls, Texas; 12. Justin Cox, Blanchard; 13. Jeremy Allen, Blanchard; 14. Kipp Ruddock, Lawton; 15. Nick Richard, Lawton; 16. David Shipman, Duncan; 17. Terrell Evans, Cache; 18. Chism Bishop, Cache; 19. Mike Little, Lawton.

B-Main 1 -- 1. Mike Little, Lawton; 2. David Bolf, Wichita Falls, Texas; 3. Dylan Ballard, Cache; 4. Jimmy Curtsinger, Cache; 5. Keith Salazar, Waurika; 6. Mitchell Henson, Indiahoma; 7. Brandon Pedigo, Lawton; 8. Ro Epps, Lawton

B-Main 2 -- 1. Trevor Foley, Iowa Park, Texas; 2. Kipp Ruddock, Lawton; 3. Justin Nash, Altus; 4. Matthew Marsh, Cache; 5. Bryan Holden, Seymour, Texas; 6. Taylor Hanson, Lawton; 7. Kody Kastner, Lawton; 8. Shane Little,

Heat 1 -- 1. Brandon Decker, Wichita Falls, Texas; 2. Rob Bland, Cyril; 3. Michael Smith, Wichita Falls, Texas; 4. Kody McDowell, Walters; 5. Jimmy Curtsinger, Cache; 6. David Bolf, Wichita Falls, Texas; 7. Trevor Foley, Iowa Park, Texas; 8. Brandon Pedigo, Lawton.

Heat 2 -- 1. Chism Bishop, Cache; 2. Justin Cox, Blanchard; 3. Terrell Evans, Cache; 4. Cole Dennis, Altus; 5. Kipp Ruddock, Lawton; 6. Matthew Marsh, Cache; 7. Ro Epps, Lawton; 8. Shane Little, Lawton.

Heat 3 -- 1. Anthony Miller, Lawton; 2. Nick Richard, Lawton; 3. David Shipman, Duncan; 4. Kale Westover, Tuttle; 5. Mike Little, Lawton; 6. Dylan Ballard, Cache; 7. Justin Nash, Altus; 8. Taylor Hanson, Lawton.

Heat 4 -- 1. Jeremy Allen, Blanchard; 2. Aaron Alley, Lakeside City, Texas; 3. Mason Smith, Wichita Falls, Texas; 4. Raymond Wright, Oklahoma City; 5. Bryan Holden, Seymour, Texas; 6. Keith Salazar, Waurika; 7. Mitchell Henson, Indiahoma; 8. Kody Kastner, Lawton.
aaaaaaaaaaaaiii